چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby


کتاب مقدس درباره این موضوع ، تصویری شگفت انگیز ارائه می دهد. حکایت سه پادشاه که بدون ذره ای آب برای افراد و اسبهایشان در بیابان مانده بودند با الیاس نبی مشورت کردند و او این پیام حیرت انگیز را به آنها داد: خداوند می فرماید آنگاه که اثری از باد و باران نمی بینید، این دره را از گودالها پُر کنید.

درست هنگامی که انسان کوچکترین نشانه ای از آنچه طلبیده است نمی بیند باید برای آن تدارک ببیند.
مثلا" همان سالی که نیویورک گرفتار کمبود شدید مسکن بود، زنی باید خانه ای پیدا می کرد. البته همه آن را امری محال می دانستند. دوستانش با تاسف به او می گفتند: واقعا" چه حیف که کجبوری اثاثیه ات را در یک انبار بگذاری و در هتل زندگی کنی. اما او پاسخ می داد: لازم نیست به حال من دلسوزی کنید. من اَبَر مَردَم و خانه دلخواهم را پیدا خواهم کرد. و مدام این عبارت را تکار می کرد که : جان لایتناهی، راه را برای آن خانه ای که برایم می خواهی بگشا! او یقین داشت که برای هر تقاضا، عرضه ای هست و چون در عرصه معنویت کار می کرد، شرط و شروطی نمی گذاشت، و می دانست آن کس که با خداست در موضع قدرت ایستاده است.

به فکر افتاده بود که چند پتوی نو بخرد، اما همین که شیطان توی جلدش رفت و دچادر وحشت شد یا همین که ذهن استدلالی ندا در داد: پتوها را نخر! شاید نتوانی خانه ای گیر بیاوری و این پتوها گودالهایم را حفر می کنم. و به این طریق برای خانه خود تدارک دید. پس او چنان عمل می کرد که گویی پیشاپیش صاحب خانه است.
به گونه ای معجزه آسا نیز خانه پیدا کرد. با وجود دویست متقاضی دیگر، آپارتمان به او داده شد. پتوها که نمایانگر ایمان فعال بودند، کار خود را کردند.

نیازی نیست بگوییم گودالهایی که آن سه پادشاه در بیابان کَندند نیز از آب لبریز شدند. امور را با چاشنی معنویت به نوسان در آوردن، برای شخص عادی آسان نیست. اندیشه های منفی آکنده از تردیدها و ترسها، از ذهن نیمه هشیار سر بر می کشند. اینها(( لشکر بیگانگان)) هستند که باید تار و مار شوند. اکنون در می یابیم که چرا معمولا" (( پیش از سحر، این قدر تاریک است.))

اغلب پیش از موقعیتی بزرگ، اندیشه های عذاب دهنده می آیند.
هرگاه جمله ای سرشار از حقیقت معنوی والایی را تکار می کنیم، معتقدات قدیمی ذهن نیمه هشیار را به مبارزه می طلبیم. از این رو، (( خطا عیان می گردد)) تا به دور افکنده شود.

در این هنگام است که باید پیاپی عبارات تاکیدی سرشار از حقیقت را تکار کنیم، و شاد و شاکر باشیم که پیشاپیش خواسته خود را ستانده ایم.(( پیش از آنکه بخوانند پاسخ خواهم داد.)) پس هر موقعیت عالی و دلخواهی پیشاپیش در انتظار انسان است؛ بادا که آدمی آن را بازشناسد.ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.