چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

عیسی مسیح گفت: در برابر شریر مقاومت نکنید. زیرا می دانست شری وجود ندارد. شر زاییده خیالات نادرست آدمی است؛ و حاصل اعتقاد به دو قدرت: خیر و شر. به جای اعتقاد به یک قدرت: خدا.
این حکایت را همه شنیده ایم که آدم و حوا از مایا ( درخت وهم ) یا دانش نیک و ید خوردند. و به جای یک قدرت : خدا، دو قدرت دیدند: خیر و شر.

از این رو ، شر قانونی است کاذب که انسان از طریق (( پیسکو سوما)) یا (( روح خفته )) برای خود آفریده است. روح خفته یعنی اینکه روح انسان با اعتقادات تبار ( اعتقاد به گناه و بیماری و مرگ...) به خوابی مصنوعی فرو رفته است. و این خواب مصنوعی یعنی اندیشه نفسانی یا فانی. از این رو، اوهام آدمی در امور او بازتابیده اند.

در یکی از فصلهای پیشین خواندیم که روح آدمی ذهن نیمه هشیار او است. و هر آنچه را که عمیقا" احساس کند- خواه نیک و خواه بد – به دست آن غلام نیک امین بر صحنه ظاهر می شود. و تن و امور انسان هر تصویری را مه ذهن نیمه هشیار او نقش شده باشد نمایان می سازند. انسان بیمار بیماری را تصویر کرده است و انسان فقیر، تنگدستی و انسان دولتمند ، ثروت را.

مردم اغلب می پرسند پس چرا کودک شیر خوار که حتی به سنی نرسیده که بتواند مفهوم بیماری را دریابد، مرض را به سوی خود جذب می کند؟
پاسخ می دهم کودک نسبت به اندیشه های دیگران حساس و پذیرست. و بیشتر اوقات ترسهای والدینش را به نمایش در می آورد.

روزگاری شنیدم استادی در ماوراء الطبیعه گفت: اگر خود اداره ذهن نیمه هشیارتان را به عهده نگیرید، کسی دیگر این کار را برایتان به انجام خواهد رساند.

مادران از ترس اینکه مبادا بچه هایشان بیمار شوند، مدام حواسشان در پی بروز علایم بیماریها است. و با همین کار ناخواسته هر چه ناخوشی و بلا را به سوی فرزندانشان می کشانند.
روزی دوستی از خانمی پرسید که آیا دختر کوچکش سرخک گرفته ؟ خانم بی درنگ پاسخ داد: نه هنوز! مفهوم ضمنی این جواب این است که زن در انتظار بیماری است. و از این رو، زمینه را برای رویدای فراهم می کند که نه برای خود می خواهد و نه برای کودکش.

هر چند انسانی که در اندیشه درست، تمرکز و استقرار یافته است و دعای خیرش بدرقه راه همه انسانها است و از هیچ چیز نمی هراسد نمی تواند زیر تاثیر یا نفوذ افکار منفی دیگران قرار بگیرد. او تنها می تواند اندیشه های نیکو را جذب کند. چون از خود او نیز جز اندیشه نیک بر نمی خیزد.
مقاومت یعنی جهنم. چون انسان را به (( حال عذاب)) می افکند.ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.