چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

به زن گفتم: (( تو داری اراده شخصی خود را به به دخترت تحمیل می کنی، در حالی که ابدا" چنین حقی نداری. و ترس تو از این سفر، سبب تحقق آن می شود. زیرا از هر چه بترسی ، بر سرت می آید. و افزودم: از سر این قضیه دست بردار و بگذار هر آنچه که باید بشود، بشود. این سفر را به دست خدا بسپار و مدام این عبارت را تکرار کن که: اگر این سفر خواست خدا است، من نیز همان را می خواهم و می کنم که هم اکنون از هم خواهد پاشید.

یکی دو روز نگذشته بود که دخترش به او گفت: مادر، از این سفر منصرف شده ام. و اوضاع روبه راه شد و به حال نخست بازگشت. (( خاموش ایستادن)) به راستی برای انسان دشوار می نماید. در فصل مربوط به (( عدم مقاومت)) با تفضیل بیشتری به این قانون پرداخته ام.

مثالی می آورم که دیگر بار نمایانگر قانون کاشتن و درویدن است.
خانمی نزدم آمد و گفت که در بانک به او یک اسکناس بیست دلاری جعلی داده اند. بسیار ناراحت بود و می گفت: غیر ممکن است که کارمندان بانک به اشتباه خود اعتراف کنند.

گفتم: بیا این وضعیت را تجزیه و تحلیل کنیم تا دریابیم چرا تو آن را به سوی خود کشاندی. چند لحظه ای به فکر فرو رفت و ناگهان فریاد کشید: فهمیدم. چون محض شوخی برای دوستی یک عالم پول جعلی فرستادم. اکنون این قانون برای خود او پول جعلی فرستاده بود. چون قانون اصلا" شوخی سرش نمی شود.
گفتم : حالا ما قانون بخشایش را فرا می خوانیم تا این وضعیت را خنثی کنیم.

مسیحیت براساس قانون بخشایش بنا شده است؛ و مسیح ما را از عقوبت قانون کارما رهانیده است. مسیح درون هر انسان، ناجی و رهاننده او از هر وضع و شرایط ناهماهنگ است.

آنگاه گفتم : جان لایتناهی، ما قانون عفو و بخشایش را فرا می خوانیم و سپاس می گزاریم که این زن در پرتو الهی است، و نه در لوای قانون. و نمی تواند این بیست دلاری را که حق الهی او است از دست بدهد.
گفتم: اکنون برخیز و بی هیچ واهمه به بانک برو به آنها بگو که مسئول باجه اشتباها" این پول را به تو داده است.

زن نیز برخاست و به بانک رفت. و به رغم حیرتش مسئولان بانک با ادبی هر چه تمامتر، از او عذر خواستند و اسکناسی دیگر به او دادند.

پس آگاهی از قانون ، این قدرت را به انسان می دهد تا خطاهای خود را جبران کند. انسان نمی تواند به زور ظاهری چیزی بشود که نیست.

اگر استغنا می طلبد ، نخست باید هشیاری او غنی گردد.ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.