چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

برای نشان دادن ضرورت ایمان فعال، مثال دیگری می آورم. زیرا ایمان فعال در واقع پلی است که انسان از روی آن به ارض موعود خود می رسد. زنی به رغم عشقی عمیق، به علت سوء تفاهم، کارش به جدایی از همسرش کشیده بود. همسر او زیر بار هیچ پیشنهادی برای مذاکره یا رفع اختلاف نمی رفت و ابدا" با او تماس نمی گرفت.

زن که از قانون معنویت آگاه بود، ظاهر جدایی را نفی کرده و به تکرار این عبارت پرداخت: در ذهن الهی جدایی وجود ندارد. پس من نمی توانم از عشق و مصاحبتی که حق الهی منست جدا شوم.

از این رو هر روز که میز غذا را می چید ، بشقابی نیز برای شوهرش می گذاشت. و از این طریق، هم ایمان فعال خود را نشان می داد، هم با تصویر بازگشت، بر ذهن نیمه هشیار اثر می نهاد. بیش از یک سال گذشت، اما کوچکترین تزلزلی در زن راه نیافت. و سرانجام یک روز همسرش قدم به خانه گذاشت.
معمولا" موسیقی بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذاردو زیرا موسیقی دارای کیفیتی چهار بُعدی است، و روح را از زندان آزاد می کند. موسیقی انجام کارهای شگفت را ممکن و آسان می نماید.

دوستی دارم که هر روز به هنگام تکرار عبارات تاکیدی به موسیقی گوش می کند. نوای موسیقی به او هماهنگی کامل می بخشد، و نیروی خیال را به پرواز در می آورد.

خانم دیگری را می شناسم که هنگام تکرار عبارات تاکیدی می رقصد. نواخت و ضرب موسیقی همراه با حرکات هماهنگ و موزون رقص، کلام او را با قدرتی شگرف به پیش می راند.

همچنین شاگرد باید به یاد بسپارد (( که امور کوچک روزانه)) را خوار نشمارد.

همواره پیش از موفقیتی عظیم(( نشانه های نزدیک شدن خشکی)) از راه می رسند. پیش از اینکه کریستف کلمب به آمریکا برسد، پرندگان و درختان را دید که نشانه آن بودند که خشکی نزدیک است. این امر در مورد خواسته نیز صادق است. منتها معمولا" انسان آن را خود آرزو می پندارد و دلسرد می شود.

برای مثال خانمی در دل خود، یک دست ظرف آرزو کرده بود. چندی نگذشت که دوستی یک بشقاب قدیمی و ترک خورده به او داد.

این خانم نزد من آمد و گفت: من یک دست ظرف خواسته بودم اما تنها یک بشقاب ترک خورده گرفتم.
گفتم: این بشقاب فقط نشانه این است که خشکی نزدیک است. و با مراد دلت چندان فاصله ای ندارد و ظرفهایت در راهند و می رسند. به چشم پرندگان و علف دریایی به آن نگاه کن! چندی نگذشت که ظرفها از راه رسیدند.

(( وانمود کردن)) مدام نیز بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد. اگر کسی وانمود کند که ثروتمند و موفق است، میوه اش را(( در موسم آن درو خواهد کرد.)) بچه ها همیشه (( وانمود می کنند)). و عیسی مسیح گفت: همانا به شما می گویم تا بازگشت نکنید و چون طفل کوچک نشوید هرگز وارد ملکوت آسمان نخواهید شد.


ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.