چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby


از این رو، انتخاب کلمات درست اهمیت حیاتی دارد. شاگرد باید کلامی را که می خواهد به عرصه غیبی فرا افکند با دقتی هر چه تمامتر برگزیند.

او می داند که خدا روزی رسان او است. و برای هر تقاضا عرضه ای هست. و کلامی که بر زبان می آورد. بسان کلیدی در این خزانه غیبی را می گشاید.

بخواهید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت.

هر چند وظیفه آدمی است که گام نخست را بر دارد. (( به خدا تقرب جویید تا به شما نزدیک شود.))
اغلب از من می پرسند چگونه باید به خواسته خود عینیت بخشید؟

پاسخم این است که کلام لازم را بر زبان آورید. و تا رهنمودی مشخص نستانده اید کاری نکنید. هدایت بطلبید و بگویید: (( جان لایتناهی، راه را نشانم بده. اگر باید کاری بکنم آن را بر من آشکار کن.))

پاسخ نیز خواهد آمد: از طریق شهود ( یا گواهی دل): اظهار نظری تصادفی از جانب کسی، عبارتی در کتابی، و یا از راهی دیگر. گاه پاسخها دارای دقتی تکان دهنده اند. مثلا" زنی به پول زیادی نیاز داشت. این کلام را بر زبان آورد: جان لایتناهی، راه را برای رزق و روزی بی درنگ من بگشا! بگذار همه آنچه که حق الهی من است هم اکنون به صورت بهمن های عظیم فراوانی به من برسد. با رهنمودی مشخص هدایتم کن تا اگر باید کاری انجام بدهم بدانم چه باید بکنم.

بی درنگ از خاطرش گذشت که به دوستی که در معنویت به او کمک کرده بود صد دلار بدهد. فکرش را با دوستی در میان گذاشت اما او گفت: صبر کن تا رهنمود دیگری نیز دریافت کنی. اما همان روز زنی را ملاقات کرد که به او گفت: امروز به کسی یک دلار دادم. اما نقش این یک دلار در زندگیم همچون صد دلار در زندگی تو بود.
به راستی که رهنمود خطاناپذیر بود. پس باید آن صد دلار را می داد. و به حق که آن هدیه، سرمایه گذاری عظیمی بود. چون چندی نگذشت که به طرزی معجزه آسا ثروتی کلان به کف آورد.


ادامه دارد....

به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.