چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

بی تردید اگر برای خود خانه و کاشانه تشکیل دهی بهبود خواهی یافت. چون بیماری لخته شدن و تراکم خون تو ناشی از این است که اثاثیه ات را در یک جا جمع کرده ای. انباشتگی باعث تراکم خون در بدن می شود. تو قانون مصرف را زیر پاگذاشته ای و اکنون جسم تو دارد تاوانش را پس می دهد. آنگاه شکر به جای آوردم که نظم الهی در ذهن و تن و امورش استقرار یافته است.

مردم حتی تصورش را هم نمی توانند بکنند که اعمالشان بر تن آنها چه اثری می گذارد. هر مرضی علتی ذهنی دارد. چه بسا آدمی با دریافت این حقیقت که تن او الهی ، صورتی است در اوج کمال، شفایی آنی یابد. اما اگر به تفکر منفی و احتکار و نفرت و ترس و ملامت ادامه دهد، مرض باز خواهد گشت.

عیسی مسیح می دانست که هر مرض ناشی از گناه است. به همین دلیل پس از اینکه جذامی را شفا بخشید به او اندارز داد که برود و دیگر گناه نکند ، و گرنه بلایی بزرگتر بر سرش خواهد آمد.

پس روح ( یا ذهن نیمه هشیار) آدمی برای شفای دائم باید از برف سفید تر شود. و استاد ماوراء الطبیعه همواره ژرفای مسئله را می کارد تا به (( علت ذهنی مرض)) پی ببرد.

عیسی مسیح گفت: داوری مکنید تا بر شما داوری نشود. حکم مکنید تا بر شما حکم نشود.

چه بسیارند مردمانی که با ملامت دیگران ، بیماری و بدبختی را به سوی خود کشانده اند.

آنچه را که آدمی در دیگران نکوهش می کند ، در واقع به سوی خود جذب می کند.

مثلا" دوستی خشمگین و پریشان نزدم آمد. شوهرش او را به خاطر زنی دیگر ترک کرده بود. دوستم مدام آن زن را ملامت می کرد و می گفت : آن زن نمی دانست که شوهرم همسر دارد. نمی بایست به شوهرم روی خوش نشان می داد.

گفتم : از ملامت آن زن دست بردار! او را از صمیم قلب عفو کن تا این وضع خاتمه یابد. اگر نه خودت دچار همین وضعیت خواهی شد.

اما او گوشش بدهکار نبود و یک سال بعد ، به مردی دل باخت که همسر داشت.

انسان به هنگام انتقاد یا ملامت به سیم لخت برق دست می زند. و هر لحظه ممکن است ضربه ای هولناک بر او وارد آید.

دودلی مانعی است که بر سر بسیاری از راهها می ایستد. برای غلبه بر آن ، بارها این عبارت را تکار کنید: من همواره در پرتو الهام مستقیم قرار دارم و بی درنگ تصمیم درست می گیرم.

این کلام بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد و چندی نمی گذرد که آدمی خود را بیدار و هوشیار احساس می کند و با عزمی جزم گامهای درست را بر میدارد. اما چشمداشت هدایت از عرصه روانی را مخرب یافته ام. زیرا عرصه ذهنهای بیشمار است، نه آن (( ذهن یکتا)).

اگر آدمی ذهن خود را بر ذهنیت بگشاید هدف نیروهای مخرب قرار می گیرد. زیرا عرصه روانی اندیشه فانی آدمی، و (( حیطه اضداد)) است. از این رو ، چه بسا پیامی خوب یا پیامی بد در یافت کند.


ادامه دارد...

به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
 
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.