چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

برای خنثی کردن پیشگویی شر باید ذهنی بسیار نیرومند داشت. شاگرد باید به تاکید ندا در دهد که : هر پیشگویی کاذب ناپدید می گردد. هر مشیتی که پدرم در آسمان مقدر نکرده باشد از هم می پاشد و به فنا می انجامد. و آرمان الهی هم اکنون انجام خواهد پذیرفت.

اما اگر پیامی نیکو فرا رسد که مژده سعادت یا ثروت دهد باید به آن چنگ انداخت و چشم به راهش ماند. زیرا که به حکم قانون انتظار- دیر یا زود – عینیت خواهد یافت.

آدمی باید مشتاقانه تسلیم اراده خدا باشد و صمیمانه اراده کند که اراده او را بجا آورد.

این خواست خدا است که آرزوی درست دل هر انسانی را بر آورد. (( ترسان مباشید ای گله کوچک که خواست پدر شما است که ملکوت را به شما عطا فرماید. )) و اراده آدمی باید به کار افتد تا لحظه ای از هدف خود چشم بر ندارد.

پسر گمشده گفت: من برخاسته به نزد پدر خود می روم.

همانا به یاری اراده باید از شر تفکر فانی رها شد. انسان عادی ترس را بر ایمان ترجیح می دهد. پس ایمان حاصل اراده است.

زمانی که معنویت در آدمی بیدار می شود، در می یابد که هر ناهماهنگی برونی نشانه ناهماهنگی ذهنی است. حتی اگر بلغزد یا به زمین بیفتد ، پی می برد که هشیاری او می لغزد یا می افتد.

روزی یکی از شاگردانم در حال گذر از خیابان در ذهن خود کسی را ملامت می کرد. به خود می گفت : واقعا" که آن زن ناخوشایندترین موجود دنیا است. درست در همین وقت ، سه پسر پیشاهنگ او را هُل دادند و به زمین افتاد. بی درنگ موضوع را دریافت و پسرهای پیشاهنگ را سرزنش نکرد. تنها قانون بخشایش را فراخواند و به الوهیت درون آن زن درود فرستاد.

خوشا به حال کسی که حکمت را بیابد. زیرا که طریقهای او طریقهای شادمانی است. و همه راههای او سلامتی.

زمانی که آدمی خواشته خود را از ذات کل طبید باید برای هر گونه شگفتی آماده باشد. زیرا چه بسا وقتی که همه چیز به خیر و خوشی پیش می رود ، چنین به نظر برسد که به راه خطا می رود.


ادامه دارد...

به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
 
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.