چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

این توفیق در ذهن الهی دارای صوتی است کامل، و در انتظار تا آدمی آن را بازشناسد. منتها از آنجا که نیروی خیال نیرویی است خلاق ، ضرورت دارد که پیش از اینکه آن صورت به عینیت در آید، آدمی آن را به چشم دیده باشد.

از این رو، بالاترین خواهش آدمی، آگاهی از طرح الهی زندگی خویشتن است.
زیرا چه بسا کوچکترین تصوری از آن نداشته باشد. چرا که شاید صاحب استعدادی باشد شگفت انگیز، منتها نهفته در ژرفترین زوایای وجود:

پس آدمی باید چنین بطلبد:

جان لایتناهی، راه ظهور طرح الهی زندگیم را بگشا! بگذار تا هم اکنون نبوغ درونم عیان و بیان شود. بگذار تا هم اکنون آن طرح کامل را به چشم ببینم.

آن طرح کامل، سلامت و ثروت و محبت و بیان کامل نفس را در بر می گیرد. این عرصه از حیات است که شادمانی تمام عیار به بار می آورد. هنگامی که آدمی آگاهی از طرح الهی زندگی خویشتن را بطلبد، چه بسا در زندگی خود با دگرگونیهایی عظیم رویارو شود. زیرا قریب به اتفاق انسانها از طرح الهی زندگی خود دور افتاده اند.

زنی را می شناسم که به محض اینکه آگاهی از طرح زندگی خود را طلبید، امورش چنان از هم پاشید که انگار زندگیش دچار توفان شده بود. اما نوسازگاریها نیز بی درنگ از راه رسیدند و شرایطی تازه و اعجاب انگیز جایگزین اوضاع قدیم شد.

بیان کامل نفس، نه زحمت که مرحمتی است چنان افسونگر که بیشتر به بازی می ماند. همچنین شاگرد می داند هنگامی که به عالمی پا می گذارد که امور مالی آن به دست خدا انجام می گیرد، برکات مورد نیاز(( بیان کامل نفس)) او نیز از راه خواهد رسید.

چه بسیارند آن نوابغی که سالهای سال در تلاش معاش بوده اند. منتها به محض اینکه کلام لازم را بر زبان آوردند و ایمان خود را نشان دادند، پولی را که لازم داشتند به دست آوردند.

مثلا" روزی در پایان کلاسم مردی نزدم آمد و یک سنت توی دستم گذاشت و گفت: در تمام دنیا تنها همین هفت سنت را دارم و یک سنت هم به شما می دهم، چون به نفوذ کلامتان ایمان دارم و از شما می خواهم که کلامی بر زبان آورید تا به بیان کامل نفس و توانگری برسم.

من نیز کلام لازم را بر زبان آوردم و یک سالی او را ندیدم تا اینکه روزی موفق و شاد و با جیبی پر پول وارد کلاسم شد و گفت: به محض اینکه کلام لازم را بر زبان آوردید ، در شهری دور شغلی به من پیشنهاد شد و اکنون دارم به چشم خود سلامت و سعادت و ثروتم را می بینم.

چه بسا بیان کامل نفس زنی این باشد که همسری کامل، مادری کامل ، یا کدبانویی قابل باشد. و نه لزوما" صاحب شغل و حرفه ای بیرون از منزل.

رهنمودهای مشخص بطلبید تا راهتان هموار و کامیاب شوید.


ادامه دارد...

به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
 
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.