چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

آنچه آدمي مي جويد در جستجوي آدمي است. ((تلفن)) درپي ((بل)) بود!

پدر و مادر هرگز نبايد شغل يا حرفه اي را به فرزندان خود تحميل كنند. با وقوف به حقيقت معنوي مي توان در اوان كودكي يا حتي پيش از تولد، طرح الهي را براي او طلبيد.

شفا و شفاعت ژيش از تولد بايد چنين باشد: (( باشد تا الوهيت باطن اين كودك كاملا" آشكار و بيان گردد. باشد تا طرح الهي ذهن و تن و امور او در سراسر زندگيش ، و تا ابدالاباد ظهور يابد.

از ابتدا تا انتهاي كتاب مقدس مي خوانيم: آنچه اراده خداوند است كرده شود. و طريق خود را به خداوند بسپار. و كتاب مقدس كتابي است كه با علم ذهن سروكار دارد. كتابي كه به آدمي مي آموزد چگونه روح( با ذهن نيمه هشيار ) خود را از هر گونه قيد و بند برهاند. و جنگها، وصف جنگ آدمي است بر ضد ادنيشه هاي فاني. (( و دشمنان شخص اهل خانه او خواهند بود.)) هر انساني يهو شافاط است و هر انساني داود است كه جليات ( تفكر فاني) را با سنگريزه سفيد ( ايمان) به هلاكت رساند.
از اين رو، انسان بايد دقت كند تا آن ((غلام شرير بيكاره)) نباشد كه استعدادش را مدفون كرد. زيرا براي عدم استفاده از توانايي خود، تاواني مهيب بايد پرداخت.

اغلب ترس است كه ميان آدمي و بيان كامل نفس او جدايي ميافكند. چه بيشمار نوابغي كه از وحشت روي صحنه آمدن از كار بازمانده اند. با شفا و شفاعت مي توان براين ترس غالب آمد. آنگاه آدمي با از دست دادن احساس خود آگاهي، خويشتن را بسان ابزاري مي يابد تا خرد لايتناهي از طريق او عيان و بيان گردد.

از اين رو، در پرتو الهام و بي باك است و سرشار از اطمينان. زيرا يقين دارد كه ((الوهيتي كه در دورن او است)) كار را به انجام مي رساند. پسركي خرد سال بيشتر اوقات با مادرش به كلاسم مي آمد. پسرك از من خواست تا براي امتحانات مدرسه اش شفاعت كنم و كلام لازم را بر زبان آوردم.

به او گفتم اين عبارت را تكرار كند: من با خرد لايتناهي يگانه ام. پس هرچه را كه بايد درباره اين موضوع بدانم مي دانم. در درس تاريخ، معلومات كافي داشت اما از درس حساب خود چندان مطمئن نبود. دفعه بعد كه او را ديدم گفت: براي حسابم آن عبارت را تكرار كردم و نمره ام عالي شد. منتها چون فكر مي كردم تاريخم خوب است و به خودم متكي بودم، آن جمله را تكرار نكردم و نمره ام خيلي بد شد. هرگاه انسان (( بيش از اندازه از خود مطمئن باشد)) اغلب با مانعي باز دارنده برخورد مي كند كه معنايش اين است كه به جاي توكل به (( الوهيت درون)) به شخصيت خود اتكا كرده است.


ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
 
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.