چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby


كساني را ديده ام كه بي هيچ آمادگي قبلي يا با آموزشي اندك ، كاري كاملا" تازه را آغاز كرده اند و به هيچ مشكلي هم نخورده اند. مدام تكرار كنيد:

من براي طرح الهي زندگيم كاملا" مجهزم. و هر گاه فرصتي پيش مي آيد بي باكانه آن را بقاپيد.

برخي از مردم بخشندگاني خوشدل اند، اما گيرنده اي نامطبوع. به دليل غرور يا به دلايلي منفي هدايا را نمي پذيرند. از اين رو، راهها و چاره ها را مسدود مي كنند و سرانجام نيز خود را در كمبود يا تنگدستي مي يابند. مثلا" به زني كه پول زيادي بخشيده بود، چند هزار دلار هديه شد كه با گفتن اينكه به آن نياز ندارد، هديه را نپذيرفت. چندي نگذشت كه برايش يك گرفتاري مالي پيش آمد و ناچار شد كه همان مبلغ را قرض كند. آدمي بايد آنچه را كه در ازاي كار خودش به او باز مي گردد در نهايت لطف بپذيرد. مفت داده اي پس بگير!

انسان با هر دست بدهد با همان دست مي گيرد. و هميشه چشمداشت ببخشد اما اگر آنچه را كه به سوي او باز مي گردد نپذيرد از قانون تخلف ورزيده است. زيرا همه هدايا از جانب خدا مي آيند و انسانها تنها وسيله اند.

حتي فكر تنگدستي نيز نبايد از سر انسان بخشنده بگذرد. مثلا" هنگامي كه آن مرد به من يك سنت داد، نگفتم : آخر اين طفلكي كه بضاعتش نمي رسد آن را به من بدهد. من او را ثروتمند و توانگر ديدم و زير باران نعمتي كه بر سرش مي باريد. و همين انديشه بود كه برايش بركت آورد. اگر كسي گيرنده اي نامطبوع باشد بايد گيرنده اي خوشدل شود. و حتي اگر يك عدد تمبر به او بدهند بايد آن را بپذيرد تا همه راهها را به روي خود بگشايد.

خداوند گيرنده مطبوع را به اندازه بخشنده خوشدل دوست دارد.

اغلب از من پرسيده اند كه چرا انساني سالم و ثروتمند، و انساني ديگر بيمار و فقير به دنيا مي آيد؟
هر معلولي زاييده علتي است و چيزي به نام تصادف وجود ندارد.

و پاسخ اين پرسش، قانون تناسخ است. زيرا آدمي از تولدها و مرگهاي بيشمار مي گذرد تا از حقيقتي آگاه گردد كه او را مي رهاند.

آدمي به دليل آرزويي بر نيامده به عالم خاكي باز مي گردد تا ديون ((كارمايي)) خود را بپردازد يا (( تقديرش را به انجام برساند)).

ذهن نيمه هشيار انساني كه سالم و ثروتمند به دنيا آمده است، در زندگي گذشته اش تصاوير سلامت و ثروت را نقش كرده است و انسان فقير و بيمار، تصاوير فقر و بيماري را. زيرا آدمي در هر عرصه اي حاصل جمع معتقدات ذهن نيمه هشيار را عيان مي سازد.

هر چند تولد و مرگ قوانيني ساخته انسانند. زيرا ((مزد گناه مرگ است.)) بسان هبوط آدم به هشياري كه زاييده اعتقاد به دو قدرت بود. انسان راستين يا نسان معنوي. بي تولد و بي مرگ است! هرگز به وجود نيامده و از وجود نرفته است. او كه هست و بود و خواهد بود.

پس از طريق حقيقت است كه آدمي از قانون كارما و گناه و مرگ مي رهد، و انساني را كه (( آفريده به سيما و شبيه او)) است متجلي مي سازد.

رهايي آدمي با عينيت بخشيدن به طرح الهي زندگيش يا به انجام رساندن تقديرش از راه مي رسد.

آنگاه آقايش به او مي گويد: آفرين اي غلام نيك متدين. بر چيزهاي اندك امين بودي، تو را بر چيزهاي بسيار( خود مرگ) خواهم گماشت.

به شادس خداوند خود به ( حيات ابدي) وارد شو.


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.