چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby


مثلا" زنی مداد نقره اش را در تئاتر گم کرد. هر چه جستجو کرد

نتوانست آن را پیدا کند. اما از دست دادن را نفی کرد و به تاکید گفت: در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد. پس من نمی توانم آن مداد را از دست بدهم. و همان مداد یا همسنگ آن را به دست خواهم آورد.


چند هفته ای گذشت تا اینکه روزی دوستی که مداد طلای زیبایی را با زنجیری به گردن آویخته بود، به او رو کرد و پرسید: این مداد را می خواهی؟ آن را از مغازه تیفانی خریده ام و پنجاه دلار برای آن پرداخته ام.


زن که حیران از کار خدا، حتی فراموش کرده بود که از دوستش تشکر کند، گفت: خدایا، به راستی که تو خیلی مهربانی. منظورت این است که آن مداد نقره در شان من نبود؟


انسان چیزی را از دست می دهد که یا حق الهی او نباشد، و یا آنقدر که باید و شاید عالی نباشد.


عبارتهای تاکیدی


در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد. پس من نمی توانم آنچه را که حق من است از دست بدهم.


خرد لایتناهی هرگز دیر نمی کند؛ و راه باز گرداندن را می داند.


در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد. پس محال است چیزی را که حق من است از دست بدهم. آنچه از دست داده ام به من بازگردانده خواهد شد، یا معادل و همسنگ آن را باز خواهم ستاند.


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.