چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby


پس همواره ب سر راه آدمی یک انتخاب الهی وجود دارد. و هر روز انسان باید بر طبق طرح الهی زندگی کند، اگر نه با واکنشهایی ناخوشایند روبرو می شود.

مثلا" زنی به آپارتمان نو اسباب کشی کرده بود و تازه اثاثیه آن را چیده بود که ناگهان به دلش افتاد که در یک گوشه آن یک گنجه چینی بگذارد.

چندی نگذشت که هنگام گذر از جلوی یک عتیقه فروشی یک گنجه چینی مجلل دید. گنجه ای بود به ارتفاع دو متر و نیم که بسیار ماهرانه حکاکی شده بود. وارد مغازه شد و قیمت آن را پرسید. فروشنده گفت که حاضر است کمتر بگیرد. آنگاه پرسید: شما چقدر می خواهید برای آن بپردازید؟ زن نیز مکثی کرد و رقم(( دویست دلار)) به ذهنش آمد و گفت: دویست دلار. مرد جواب داد: اگر آن خانم به این قیمت راضی شد به شما خبر خواهم داد.

زن نه می خواست سر کسی کلاه بگذارد و نه می خواست صاحب چیزی شود که حق الهی او نبود. پس در راه بازگشت به منزل مدام تکرار کرد که: اگر آن گنجه حق الهی من باشد که نمی توانم آن را از دست بدهم، و اگر حق من نباشد آن را نمی خواهم. روزی برفی بود همچنان که از چپ و راست به برفها لگد می زد تا راهی به سوی آپارتمانش باز کند، بر عبارات خود تاکید می رزید.

چند روزی نگذشته بود که به او خبر دادند آن خانم می خواهد گنجه را به دویست دلار بفروشد.

برای هر تقاضایی عرضه ای هست. خواه یک گنجه چینی و خواه میلیونها دلار.

و پیش از آنکه بخوانند من پاسخ خواهم داد. اما تا گنجه چینی یا آن میلیون دلار(( خواست خدا)) نباشد مایه خیر و خوشی نخواهد شد.

اگر خداوند خانه را بنا نکند، بنایانش زحمت بیهوده می کشند.

ادامه دارد...به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.