چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

قبیله ای سرخپوست در آمریکا که در صحرایی خشک زندگی می کنند، برای بارش باران و آبیاری محصول، تنها به قدرت دعای خود اتکا دارند. برای بارش باران رقصی دارند که در مقام نیایش است. اما به هیچ رئیس قبیله ای که ترس به دلش راه یافته باشد، اجازه نمی دهند که در این رقص شرکت کند. و همه رقصندگان باید پیش از پذیرش در انجام مراسم، شهامت خود را نمایش دهند.

خانمی که خود شاهد عینی این مراسم بود برایم تعریف کرد که از آبی آسمان همچنان که آفتاب می درخشید، بارانی سیل آسا فرو بارید.

آتش

عبارت تاکیدی

آتش دوست انسان است و همواره در جای درست خود قرار دارد و به کار درست خود سرگرم است.


خشکسالی

عبارت تاکیدی

در ذهن الهی خشکسالی وجود ندارد. برای باران کافی برای آبیاری محصول یا باغ خدا را شکر می کنم.

به روشنی می بینم که هم اکنون بارانی ملایم می بارد.

طوفانها

عبارت تاکیدی

مسیحی که در درون من است، هم اکنون برخاسته و بر بادها و دریاها نهیب می آورد که آرامش کامل پدید آید. من به روشنی، آرامشی را که در زمین و دریا برقرار شده است می بینم.

سفر

عبارت تاکیدی

من برای این سفر که به مشیت الهی صورت می گیرد و همه جزئیات و هزینه آن به اراده قادر مطلق تعیین و تامین می شود سپاس می گزارم.
به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.