چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

تنها راه زدودن این تصاویر، عدم مقاومت است(نگاه کنید به کتاب بازی زندگی، و راه این بازی فصل مربوط به (( عدم مقاومت)) )

مثلا" زنی به مردی علاقه داشت که مدام درباره دختر عموهای دلربایش با او حرف می زد. حسد این زن گُل کرد و از شدت انزجار، این مرد را کنار گذاشت. چندی نگذشت که به مردی دیگر برخورد و به او علاقه مند شد. یک روز ضمن صحبت، مرد به دختر عموهای دلفریب محبوبش اشاره کرد. لحظه ای دل زن تکان خورد. اما خنده اش گرفت. چون احساس کرد که دوباره سر و کله دوستان قدیمش: دختر عموها پیدا شده اند. ولی این بار، هنر (( عدم مقاومت)) را به کار برد و برای همه دختر عموهای دنیا برکت و خوشی طلبید. می دانست اگر این کار نکند، به هر مردی که بر بخورد انباری پر از روابط زنانه با خود ارمغان خواهد آورد. و براستی نیز که اقدامی موفقیت بود، چون دیگر تا آخر عمرش اسم دختر عمویی را نشنید.

به این دلیل است که تجربه های ناخوشایند در زندگی بسیاری از مردم تکرار می شوند.

زنی را می شناختم که به مشکلات خود می بالید. مدام به این و آن می گفت تنها منم که معنای مشکلات را می فهمم! آنگاه منتظر ابراز همدری آنها می شد.

طبیعتا" هر چه بیشتر به مشکلاتش اشاره می کرد، مشکلاتش افزونتر می شدند. زیرا از سخنهای او، بر او حکم می شد.

او باید از کلام خود برای خنثی کردن مشکلاتش سود می جست، نه برای چند برابر کردن آنها. مثلا" باید مدام تکرار می کرد: هر باری را به دست خدای درونم می سپرم تا خود آزاد و رها گردم. اگر لب فرو می بست و کلمه ای از غم و غصه نمی گفت، اندوه نیز از زندگیش رخت بر می بست. زیرا از سخنان خود عادل شمرده خواهی شد و از سخنهای او بر تو حکم خواهد شد.

ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.