چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby

 

خم شد و آن را برداشت. سرایدار یک ساختمان که نزدیک او ایستاده بود گفت: خانم، از روی زمین پول برداشتید؟ من فکر کردم که کاغذ مچاله شده آدامس است. مردم زیادی از روی آن رد شدند، اما همین که شما آمدید چون برگ گل باز شد.

دیگران با اندیشه به تنگدستی از روی آن گذشتند. اما کلام ناشی از ایمان، آن را چون برگ گل گشود.


در فرصتهای زندگی چنین است. یکی آنها را می بیند و دیگری از آنها می گذرد.

ایمان بدون عمل، ایمان نیست. ایمان اگر فعال نباشد مرده است.

اگر می خواهید دعایتان مستجاب شود و به خواسته خود برسید، باید ایمان فعال نشان بدهید.

مثلا" زنی نزدم آمد تا کلام لازم را بر زبان آورم که یکی از اتاقهایش را اجاره بدهد. گفتم این عبارت را تکرار کند: سپاس می گزارم که هم اکنون اتاقم به آن کس که خدا می خواهد، و به اجاره بهایی که خدا می خواهد اجاره داده می شود تا برایم رضایت کامل همراه آورد.

چند هفته ای گذشت، اما اتاق هنوز اجاره داده نشده بود. پرسیدم: برای نشان دادن ایمان فعال خودت چه کرده ای! آیا از هر چه به دلت افتاده اطاعت کرده ای یا نه؟ گفت: به دلم افتاده بود که برای آن اتاق یک چراغ بخرم، اما دیدم که پولم نمی رسد. گفتم: تا چراغ را نخری اتاقت را اجاره نمی دهی. چون با خریدن آن چراغ، ایمان فعال خودت را نشان می دهی، و با ایجاد اطمینان بر ذهن نیمه هشیارت اثر می گذاری.

آنگاه پرسیدم: مگر قیمت چراغ چند است؟ گفت: چهار دلار .

فریاد زدم: یعنی تو اجازه داده ای که چهار دلار، تو را از مستاجر عالی و بی نظیرت دور نگهدارد؟ چنان به وجد در آمد که دو چراغ خرید. و یک هفته نگذشته بود که مستاجر دلخواه قدم به خانه گذاشت. سیگار نمی کشید. اجاره را از پیش می پرداخت و از هر جهت همانی بود که می خواست.

ادامه دارد...به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.