رسول اسلام؛ جهاد اسلامى؛ ياران نور؛ جام‌وما؛ وب‌سايت مجيد اخشابى
ای پیامبر، بگو راه من و پیروانم همین است که مردم را با بینایی و بصیرت؛ به خداوند دعوت کنیم. گرچه عده اى هدايت را برنمى تابند و غرق در نابينايى ظلمات، نور را! منفور مى دانند!! و فرمود ای کسانی كه در تاریکی فرو رفته اید، برخیزید که نور حق طلوع کرده! محمد! نور عالم هستی و خاتمه دهنده‌ى ظلمت است...و فرمود ای کسانی که ایمان آورده اید، راه حق را بطلبید. مبادا که دشمنان بر شما چیره شوند! به او توکل کنید که هزاران فرشته با پرچم اسلام به یاری شما فرستاده می شوند. و شنیدند مردانی از جنس نور، به واسطه‌ى سخنان بهترین خلق در عالم هستی هدایت شده، رفتند و حق را طلبیدند...نور را؛ رفتند و جهاد گرانه در راه اسلام شهید شدند... دفاع کردند از خاک، ايمان وجان مردم کشور خويش
پیامبر نور و مهربانی، حق طلبی را چراغ هدایت دانست. امروز نیاز ما برای جهاد و دفاع از حق؛ حفظ دین است... دفاع از اسلام ناب محمدی... دفاع از اسلام، دفاع از معصوميت محمد(ص)
به یاد داشته باشیم که گام برداشتن در راه حفظ دین، همراه با یاری خداوند است؛ دست یاری خداوند همراه مسلمانان شده که این چنین بیدار شده اند!
و فرمود، آنها می خواهند با دست و زبان خود نور الهی را خاموش کنند! قطعا نخواهند توانست و سخت زیان کار می باشند.
اهانت به حضرت رسول بعد از 1400 سال نشان دهنده‌ى ضعف دشمنان اسلام است... هر توهینی به اسلام و شعائر اسلامی نتيجه‌اى جز ترویج دین اسلام نخواهد داشت. اين خواست خداوند است كه موجب شده "عدو" سبب خير و همبستگى بيشتر شود.


نويسنده متن اوليه: tahereh hashemi
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.