بعثت رسول، رسول اسلام، مبعث، محمد امين، معجزه خدا، جام‌وما، وب‌سايت مجيد اخشابى
معجزه اى در انتظار بعثت
قرآن معجزه اى بود در انتظار ظهور؛ حادثه اى در انتظار مبعث خويشتن، در انتظار احمدى محمود، حمد شده اى امين؛ خوش خلق و مهربان به خلق خوب خداوند يكتا...محمد كودكى بود بزرگ! بزرگ شد به صداقت، جوان بود در امانت و ميانسال شد در عبادت و شجاعت و اينك زمان آن رسيده بود كه قرآنى را بدستش بسپارند.
روياهاى صادقش همچون زبان ناطقش اهل حقيقت بودند! در خلسه‌ى خلوت خويش با خالق هستى، ناگاه شنيد... بخوان... و او در سال هاى بعد از آن، كتابى را خواند كه هنوز بشر نتوانسته آن را بخواند.
در كودكى اش تنها ابو طالب بود كه از راهبى شنيد معجزه گر بودن آن فرزند بى پدر را؛ و ابو طالب تنها سرپرست محمد بود كه تا ابد با او ماند؛ در برابر تمام بد خواهان، ياورش بود و فرزند او اولين مومن به رسالت رسول مهر شد، احمد كه به يُمن پدربزرگ، محمد مى خوانندش، با زنى ازدواج كرد كه در سن، 15 سال با او تفاوت داشت زنى كه به پاس ايمانش شايسته‌ى دريافت سلام خدا و از بزرگ زنان اهل بهشت شد.
محمد امين، معروف بود به تفكر و تعقل، يكتا پرست و كافر، همه او را قبول داشتند به عدالت و احترام، در سالى كه بنا بود او در مكه متولد شود، پرندگان ابابيل سپاه ابرهه را در هم شكستند تا ربيع الاول ولادتش، بهار اعجاز نزد مردم و مقدمه‌ى ايمان به صاحب كعبه باشد.
بخوان ابوالقاسم! به نام پرودگار خويش بخوان! به نام كسى كه تو را اينچنين زيبا و كامل آفريد، اى اشرف مخلوقات اى انسان! من به تو آموخته ام! پس تا به آنجا كه مى توانى... بخوان!
مصطفى تويى! صاحب صفات پسنديده، مباد كه فراموششان كنى! ... بخوان!
من تو را از خاك زير پا، به عرش مصفا رساندم!... بخوان!
من به تو عزت و احترام و خلقت كامل بخشيده ام!... بخوان!
در 114 فصل، من را بشناس تا خود را بشناسى!... بخوان!
اى بنده‌ى من، تو معجزه‌ى من هستى اگر قدر بدانى و خود را از "حرا" دور نسازى!... بخوان!
بيا تا تو را نيز مبعوث كنم. اگر براى رسالت آماده اى و از همه دنيا گذشته‌اى؛ بيا تا تمام دنيا را به تو بدهم. پس... نام مرا بخوان
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.