خرده فرهنگ ها در سایت رسمی مجید اخشابی
طنز حقوقی: خرده فرهنگ ها در سایت رسمی مجید اخشابی
این دفعه موضوع ما در رابطه با خرده فرهنگ ها که یک بحث حقوقی و اجتماعی است می باشد. که البته بیشتر از این که بحث، حقوقی باشد قصد داریم خرده فرهنگ ها را در سایت رسمی مجید اخشابی شناسایی کنیم ابتدا بهتر است با خرده فرهنگ ها آشنا شویم...جوانان در جهان، سهم عمده‌ای از جمعیت را به‌خود اختصاص داده‌اند.
کشور ما کشوری جوان است و قسمت عمده جمعیت را جوانان تشکیل می‌دهند. چیزی که امروز در بطن جامعه شاهد آن هستیم تفاوت اندیشه، روحیات و ظاهر جوانان با پدران و مادران خود (نسل پیشین آنها) است.روحیه جوان امروز به نوگرایی، گروه‌گرایی، میل به متفاوت بودن و همنوایی با مد و دیگر دوستان گرایش دارد. این قبیل رفتارها که در اصطلاح « خرده‌فرهنگ» نامیده می‌شود، موجب شده که خانواده‌ها و جامعه از این حیث احساس خطر کنند و این نگرانی هر روز میان خانواده‌ها و جوامع در حال رشد بیشتر می‌شود.
این بدان دلیل است که خرده‌فرهنگ‌ها در حال رشد هستند و همچنین دامنه افرادی که به سمت این فرهنگ‌های کوچک می‌روند نیز گسترده‌تر می‌شود. هر روزه در جامعه جوانانی را می‌بینیم که با طرز صحبت کردن و آرایش ظاهرشان سعی دارند تمایلاتشان را به برخی خرده فرهنگ‌ها نشان دهند که این ذهنیت برای بسیاری از خانواده‌ها و جامعه قابل‌قبول نیست.
در تعریف خرده‌فرهنگ می‌توان گفت قسمتی کوچک‌تر از یک فرهنگ است که به فرهنگ بزرگ‌تر جامعه وابستگی دارد ولی چون هر خرده‌فرهنگ هنجارهای ویژه خود را داراست، از فرهنگ بزرگ‌تر متمایز می‌شود.خرده فرهنگ ها در سایت رسمی مجید اخشابی:

خرده فرهنگ ببین منو: م. میری ، پ.توتونچیان

خرده فرهنگ منتقد: ج.جروند ، مسعود فراستی

خرده فرهنگ خائن: م ج.کریمی ، ط.مختاری ، ریگی

خرده فرهنگ خردسالان: ف. حلاجی ، س. جعفری ، نیکی نصیریان

خرده فرهنگ عرفا: مولانا ، س.خندان

خرده فرهنگ ای جونم آقای رئیس: م.پورمحمدی ، کس دیگه ای به ذهنم نمی رسه بازم خود پورمحمدی

خرده فرهنگ نمکدون: م. گراوندی ، ز.صباغی

خرده فرهنگ محجورین: م.اصفهانیان ، رضا رشیدپور

خرده فرهنگ....آی قلبم: همون دختره که تو دانشگاهمون تو کلاس معمولا بغل پنجره میشینه، با گوشیش ور میره و یه مانتوی....حالا بماند شما که ندیدیدش ، هیچ نسخه ای از این خرده فرهنگ در سایت یافت نشد.

خرده فرهنگ محبین ترشی: **** - **** - **** - **** - **** - **** - **** - **** و..... اینا نسخه های سایتی بودند امیدوارم اصلاحیه نخوره و شما اسم ها رو ببینید ، هیچ نسخه ای از این خرده فرهنگ در خارج از سایت یافت نشد.

خرده فرهنگ کارفرما: صاحبان بردگان در جوامع قدیم و عهد بوق ، ن.کشاورز

خرده فرهنگ بوققققققققق: اِهم! ، ع.افتخاری ، م.شریفی نیا ، و مجموع عوامل خبری بیست وسی

مسئولین گرامی مطالب بالا را با لبخند مطالعه بفرمایید.همه مسئولین سایت عزیز و دوست داشتنی هستند.

عکس: زهرا صباغی
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.