مقتول فیلیپینی ، قاتلات کویتی ، زن و شوهر قاتل کویتی ، الحوادث والجرائم
حكم بإعدام مواطن معاق وزوجته لقتلهما خادمة فلبينية
اعدام زن و شوهر کویتی به جرم قتل مستخدمشان

قضت محكمة الجنايات بالكويت بإعدام مواطن معاق وزوجنه على خلفية ادانتهما بضرب خادمتهما الفلبينية ودهسها بالسيارة ورمي جثتها بالمنطقة البرية...وصرحت دفاع السفارة الفلبينية المحامية فوزية الصباح عقب صدور الحكم بأنها سترفع دعوى تعويض وتطالب الزوجين بتعويض مادي كبير لصالح أطفال القتيلة.
وأضافت ان هذا الحكم عنوان للحقيقة وتطبيق للعدالة التي أقرتها جميع الاديان السماوية حيث قتلا الخادمة بدم بارد وكل ذنبها أنها جاءت الى البلاد هرباً من الفقر المدقع وبحثاً عن العيش الكريم الا انها ولسوء حظها فقد قادها طالعها الى هذين الزوجين المجرمين اللذين تجردا من انسانيتهما.

اعدام زن و شوهر کویتی به جرم قتل مستخدمشان


دادگاه کیفری کویت زن و شوهری را که مستخدم فیلیپینیشان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده بودند و بعد از آن نیز با ماشین او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابانی انداخته بودند ، به اعدام محکوم کرد .
منبع خبری افزود : وکیل مدافع سفارت فیلیپین خانم فوزیه الصباح علاوه بر شکایات در مورد قتل پرونده ی دیگری نیز تشکیل داد و در آن درخواست نفقه و غرامت بسیار از اموال و دارایی های این زوج کویتی ، برای فرزندان مرحوم کرد .
و افزود : این حکم در واقع عدالت حقیقی است که در بین تمامی ادیان هم به کار می رود ، در همه مواردی که شبیه این مورد بوده باشند به این دلیل که مقتول خانم مستخدم فیلیپینی بی گناه به قتل رسیده است و تمامی گناه او تنها این بوده که برای تأمین زندگی و امرار معاش فرزندانش از فیلیپین به کویت برای کار کردن آمده بوده است که در چنگال این دو جنایتکار اسیر شده و بی گناه به قتل می رسد .

گرد آوری و ترجمه : امیره اشرف الدینی
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.