کرسی آزاد اندیشی ، دسیسه های نظام توءطعه ، جام وما ، پیش گویی ستاره شناسان ،نظر اعضا ،بحث با دوستان، اشتراک نظر ،سایت رسمی مجید اخشابی
همانطور كه اغلب شما مى دانيد، اخيرا اسرائيل ادعاى قابل تاملى را مطرح نموده است. اين مردمان، كه به طور آشكار و نهان حضور خود را در جنگ ها و غارت هاى بزرگ نشان داده اند و سالهاست به اشغال كشور فلسطين، افتخار مى نمايند، در اقدامى خنده آور، از دولت عربستان خواسته اند تا اجارۀ دارايى هاى آنها در عربستان را بپردازد! جدا از قانون كشورهاى اسلامى در خصوص املاك رها شده؛ نكات قابل تامل فراوانى در اين ادعا وجود دارد...در برخى كشور هاى غربى؛ قانون به افراد اجازه مى دهد هر مكانى كه به نام فردى خاص ثبت نشده است را، به نام خويش بزنند. در حقيقت اولين فردى كه براى محلى سند بسازد، در صورتى كه خلاف آن از پيش موجود نباشد، صاحب آن است. طبق همين قانون اخبارهاى تمسخر آميزى نيز شنيده شد. مردى كه ماه را با يك سند به نام خود زده و براى افرادى كه از آن بهره مى برند اجاره بها تعيين نمود! يا زنى كه همين كار را در خصوص خورشيد انجام داد! طبق اين قانون اگر جنگلهاى آمازون به نام فرد خاصى نباشد، شما مى توانيد با ساخت سند در يك دفترخانۀ رسمى، آن را صاحب شويد و اين درختان را از نابودى نجات دهيد يا! نابود نماييد! يا بعنوان مثالى ملموس تر! شما مى توانيد براى سايت رسمى استاد سندى بسازيد و خود را مالك آن بناميد! و اين ادعا تنها در صورتى مردود است كه فرد ديگرى سندى مربوط به تاريخى پيش از آن را داشته باشد!(به پايين صفحه سايت مراجعه و به اين نوشته دقت فرماييد"تمامى حقوق اين سايت محفوظ مى باشد" )
شايد اين دستۀ جاهل از قوم بنى اسرائيل با استناد به همين قانون! بخش هايى از عربستان را به نام خويش زده اند! يا در ادامۀ سندسازى‌هاى ضد ايرانى خود، سندى ساخته اند مبنى بر اينكه حضرت ابراهيم(ع) مايل بودند "خانه" خود با نام "كعبه" را به فرزند خويش يعقوب ببخشند و يعقوب نيز بارها گفته بوده آنرا به دست قوم بنى اسرائيل مى‌رساند! در هر صورت چنين جهالت هايى از اين دستۀ ناخلف از فرزندان اسرائيل، بعيد نيست! اما نكته اى كه بايد به آن توجه نمود، نكات پنهان در اين لودگى آنهاست!
قوم بنى اسرائيل هميشه به بهانۀ بازگشتِ چيزهايى كه در ابتدا داشته اند، به خويش؛ جناياتِ زيادى را مرتكب شده اند، جناياتى كه بعدها بسيارى را صراحتا "دسيسه هاى" خويش خواندند. و اينك در زمانى كه زمزمه هاى مخالفت عليه آل سعود شنيده مى شود؛ پيشگويى جالب توجهى را از جانب آنها مى شنويم! بخشى از اين "پيش!گويى" را مى‌خوانيم:
"پیش بینی ستاره شناسان: 2012 ملک عبدالله می میرد و آل سعود پایان می یابد

به گزارش شیعه آنلاین، ستاره شناسان سرشناس جهان طبق معمول هر ساله، پیش از آغاز سال جدید میلادی به بیان برخی پیش بینی های خود از حوادث و رخدادهای مهم سال در یک سال آینده می پردازند.

بر اساس جدید ترین پیش بینی انجام شده توسط این ستاره شناسان، «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» در سال 2012 میلادی از دنیا خواهد رفت و در همین سال رژیم آل سعود پایان خواهد یافت.

این ستاره شناسان در ادامه پیش بینی خود درباره حوادثی که در یک سال آینده در عربستان سعودی رخ خواهد داد، افزودند: امسال پادشاه این کشور از دنیا می رود و پس از آن اختلاف و درگیری شدیدی میان شاهزادگان مختلف خاندان آل سعود بر سر تصاحب قدرت رخ خواهد داد و در منطقه شمال این کشور جنگی رخ خواهد داد و ارتش سعودی در این جنگ درگیر خواهد شد و در پایان رژیم آل سعود فرو خواهد پاشید و پایان خواهد یافت. بیشتر این حوادث از اواسط سال 2012 به بعد رخ خواهد داد.

این ستاره شناسان سرشناس جهان همچنین پیش بینی کردند که عربستان پس از سقوط آل سعود به چند تکه تبدیل خواهد شد. «پل ملک فهد» نیز که تنها راه ارتباط زمینی میان عربستان سعودی با بحرین است، در این سال از وجود محو خواهد شد. همانطور که «معمر قذافی» دیکتاتور سابق لیبی برای مقابله با انقلابیون کشورش از دیگر کشورها کمک گرفت، حکومت سعودی نیز دست به چنین کاری خواهد زد."
با وجود اين زمينه سازى ها!! به سادگى مى توان حدس زد، نظاميانِ آمريكايى به چه دليل عراق را به تركيه سپردند و خود به آمريكا باز گشتند! احتمالا در حال آماده سازى خويش براى كمك به آل سعودِ عزيزشان هستند! البته اين احتمال دور از ذهن نيست كه اين افشاگرى آن هم در خصوص يك اتفاق خاص در سال مذكور! بيشتر بهانۀ آماده سازى اذهان براى ساير اقدامات آنها باشد! به ياد بياوريم زمانى كه جرج بوش پسر، در حال تخريب وجهه آمريكا بود، همين ستاره شناسانِ دانا! فرمودند كه وى در يك اتفاق! از دنيا خواهد رفت! و همه ديدند كه اين پسر جهنمى! به دلايلى نامعلوم! مورد عفو ستارگان واقع شد و ستاره هاى او در برابر اين خطر در زمان مناسب! جا خالى! داده و او را نجات دادند! چه بسا اگر ملك مذكور نيز به ستاره ها قول دهد كه بيش از پيش نفع آنها را در نظر بگيرد، بتواند از تبصرۀ ستاره شناسى استفاده كرده و زنده بماند.
در هر حال ما جوانانِ ايرانى بايد دقت داشته باشيم، براى درك اتفاقاتِ روز در جهان، به پاسخ هاى داده "ساخته" شده توسط بيگانگان اهميت ندهيم.
كرسى آزاد انديشى فرموده اى از روى دانايى بود كه به امر مقام معظم رهبرى بر اساس آن دانشجويان تلاش نمايند در قالب بحث هايى سالم و منطقى؛ اطراف خويش را بهتر و بيشتر ببينند. در حقيقت راهى است براى افزايش "بصيرت" و از آنجا كه "وب‌سايت مجيد اخشابى" چيزى كم از يك دانشگاه علمى شامل رشته هاى دينى و ساير علوم؛ ندارد، اين اولين جلسۀ‌رسمى از كرسى آزاد انديشى، تقديم حضور علاقه‌مندان به بصيرت و بحث هاى سالم مى شود. نظر شما پيرامون مطالب فوق الذكر و دسيسه هاى دور از عقلِ دشمنان اسلام، چيست؟

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.