بطور كلي زنان به ادب، ظرافت و وقار شهره اند! و از زناني كه از يك خانواده سرشناس يا از تبار سلطنتي هستند چنين چيزي بيشتر انتظار مي رود. در اينجا قصد داريم به معرفي بعضي از شرورترين زنان جهان بپردازيم. شيطان صفتاني كه از شكنجه بي رحمانه، قتل و سوء استفاده براي رسيدن به اهدافشان واهمه اي نداشتند.درباره ده نفر از بدترين زنان دنيا:

مايرا هيندلي


تولد:1942
مرگ:2002
او به همراه ايان برادي مسئول قتل هاي منچستر هستند كه به "كشتار مسلمانان" معروف است.اين دو نفر مسئول شكنجه وحشيانه، تجاوز و قتل سه كودك و دو نوجوان هستند!

ايزابلا از كاستيا


تولد:1451
مرگ:1504
ايزابلا به حامي كريستف كُلمب معروف بوده است.او باعث وحدت اسپانيا شد و بسياري از يهوديان و مسلمانان را وادار به تغيير دين شان نمود.

بِوِرلی اليت


در 1968 به دنيا آمد و بعنوان پرستار بخش كودكان در يك بيمارستان كار كرد. او 4 كودك را سلاخي نمود و 5 كودك ديگر را زخمي كرد. بورلي در انگلستان به "قاتل سريالي " مشهور است و به او لقب "فرشته مرگ" داده اند.

كوئين مري اول


تولد:1516
مرگ:1558
اين زن عامل اصلي بازگشت به مذهب كاتوليك در انگلستان بود البته بطور موقتي! كوئين مري بسيار بي ادب بود و به "مري خونخوار " معروف بود.

بل گانيس


تولد:1859
مرگ:1931
او پركارترين قاتل سريالي آمريكاست! بل هر دو شوهرش، تقريباً همه فرزندانش، دوست پسرهايش و دو دخترش را به قتل رساند فقط از روي حرص و طمع! و سپس مالك تمام دارايي هاي آنها شد.

ماري آن كاتن


تولد:1832
مرگ:1873
عفريته اي كه با سم آرسنيك هر سه شوهرش، 12 كودك ، مادرش ، يكي از دوستانش و خاطرخواه اش را به قتل رسانيد.

ايلسه كخ


تولد:1906
مرگ: اواخر 1967
او جادوگر شهر بوچن والد بود و كلكسيوني بزرگ از خال كوبي افرادي كه با دست خود به قتل مي رساند، جمع آوري كرده بود!

ايرما گريس


تولد:1923
مرگ:1945
او كه از يك خانواده نازي بود، خود را عاشق يك زندگي كوچك قشنگ مي دانست و در بلسِن به هرزگي مشغول بود.او عاشق شكنجه هاي دردناك با شيوه هاي متفاوت بود ، هميشه چكمه هاي نظامي به پا داشت و براي راحت تر انجام دادن قتل ها هميشه تپانچه حمل ميكرد!

كاترين نايت


در 1956 به دنيا آمد و بخاطر قتل وحشيانه دو مرد همچنان در زندان به سر مي برد.او پوست يكي از آنها را كند و ديگري را سوزاند.

كونتس اليزابت باتوري


تولد:1950
مرگ:1614
او يك قاتل سريالي بدنام مجارستاني است كه دختران روستايي را با ضربات شلاق، سوزاندن ، قطع عضو و جويدن صورتشان به قتل مي رسانيد. او را دستگيركردند اما بخاطر موقعيت اجتماعي اش تبرئه شد!

 

گردآوری و ترجمه: سمیه متوسل الحسینی

0
0
0
0 نفر

1 نظر

  1. لطفا نام منبع خبري را كه اين مطالب را از آن ترجمه كرده ايد ذكر كنيد

    لطفا نام منبع خبري را كه اين مطالب را از آن ترجمه كرده ايد ذكر كنيد
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.