چشيدن شهد شيرين روزها مشروط به بو كشيدن عطر ساعات و دقايق است و حاصل "عسل مصفا"ى موفقيت است كه به اين سادگى مسموم نمى‌شود! ساعتهايى كه كوتاه به نظر مى آيند اما عمر را ميسازند! 8760 ساعت كه فشرده مى شوند در عبارتى سه حرفى به نام سال! تا سازنده عمر باشند! يك ام پى ترى كه گاه زيباست و گاه گذرا! مهم ما هستيم كه چگونه اين ساعات را پيش از سه حرفى شدن در سال! در واژه روز دسته بندى كنيم! روزها را چگونه پشت سر مى گذاريم؟ با دقت به هر ساعتش يا تنها در اميد بى ثباتى به نام فردا!؟ ما با امروزها روزهايمان را مى سازيم يا با فردا گفتن ها؟
افرادى كه سال را معيار فعاليت هايشان قرار مى دهند، سال به سال بزرگ‌تر مى شوند اما انسانهايى كه از هر روز براى خود و خويشان روزگارى ميسازند پر بركت، هر روزشان يك تولد است! مردمان سخت كوشى كه هر چند جهان بر ايشان سخت گرفته اما اين سختى از ايشان كوهى استوار ساخته براى فتح بلندى ها و رسيدن به بلنداها!
تا بحال با خود حساب كرده اى كه امروز چندمين طلوع زندگى ات را از خدا هديه گرفته اى؟
براى روزهايت برنامه ريزى كرده اى تا بتوانى با افتخار آنها را به شماره در آورى؟ امروز هم خورشيد براى تو طلوع كرد! آنها كه اين را درك ميكنند، خود خورشيدى هستند كه هر روز مى تابد!
روز 22 بهمن سال 1392! آغاز هزارۀ شانزدهم از عمر كسى است كه از روزهايش آنقدر بهره برد كه بتواند هزاران سال نامش را زنده نگه دارد! استادى كه استادى كرد در مراقبت از زمانى كه به وى هديه شده بود! 15000روز از آن صبح ديماهى گذشت! 15هزاره‌ى پر از تلاش و توكل و تحمل!
اين روز آغاز هزاره اى جديد است! يكى از آدمهاى اين دوره و زمانه به هزاره اى ديگر راه يافت... هزاره‌ى امتحان! هزاره‌ى ديدار! هزاره‌ى راهى نو! هزاره‌ى...
طلوع پانزده هزار و يكمين روز براى "مجيد اخشابى" را به استاد تبريك مي گوييم.

1
1
0
1 نفر

5 نظر

 1. بسیار زیبا ستاره عزیز... smiley33
  تبریک استاد خوبی ها... smiley17

 2. مثل هميشه زيباوتحسين برانگيز...
  باخوندن عنوان متن حدس زدم نويسنده بايدخودت باشي..عااااااااالي بود.
  منم به استادعزيزاين آغاز روتبريك ميگم وآرزوي موفقيت روزافزون براشون دارم. 3. سلام.افشاری عزیز
 4. خیلی خوب بود.به استاداخشابی هم تبریک میگم وبراشون آرزوی سلامتی وموفقیت دارم.
 5. خیلی متن جالبی بود دقتتون ستودنی است. موفق باشید.

  خیلی متن جالبی بود دقتتون ستودنی است. موفق باشید.

  خیلی متن جالبی بود دقتتون ستودنی است. موفق باشید.
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.