6. به انجام کارها روزمره بپردازید. چه کسی می‌گوید با مفید و پرثمر بودن نمی توان بر تنبلی غلبه کرد؟ اتاقتان را تمیز کنید، شستشوی لباسها را انجام دهید، یا حتی آشپزی کنید. نه تنها درخواهیو یافت که انجام این امور رهایی شیرینی از مشکلات و نگرانی هاست، بلکه آنها را نیز به انجام میرسانید.
7. در امور خیریه شرکت کنید. میتوانید با هدیه دادن یا انجام کمکهای داوطلبانه به نیازمندان در موسسات خیریه بخشی اززمان و پول خود را وقف کنید. چیزی که میبخشید می تواند تغییر بزرگی در زندگی دیگران ایجاد کند. در آن واحد، با ایفای سهم خود در امداد اجتماعی حس کمال و رضایت خواهید کرد.
8. یک دوش بگیرید.سعی کنید آرام باشید.بعد از نظافت نه تنها به لحاظ فیزیکی بلکه له لحاظ روحی نیز احساس تازگی و انرژی خواهید کرد.کم و بیش، احساس خواهید کرد روحتان را با یک شروع تازه به پیش می برید.
9. به دنبال ایجاد دوستی های صمیمی باشید.با یک دوست نزدیک یک گپ عالی بزنید. برای اینکه سر حال شوید فقط در مورد اینکه روزتان چگونه گذشته صحبت کنید.
10. برای برنامه ریزی آینده وقت بزارید. بعضی وقتها کافی است از خود بپرسید چه چیزی باعث ناراحتیتان میشود و افکار و عقایدی را که باعث ایجاد حس منفی در شما میشوند شناسایی کنید. اولین زمانیکه این کار را انجام دهید قادر خواهید بود چنین افکاری را تغیر دهید یا کاز ذهن خود کنار بزنید. یکی از راههای مقابله با اضطراب و نگرانی شناسایی آن است.
تبدیل شدن به انسانی شاد و مفید میتواند به سادگی مراقبت از احساس و عواطف باشد.هرزمان که احساس ناامیدی کردید، به سراغ عادتها و فعالیت‌هایی بروید که باعث کاهش اضطراب و شما میشوند یا دست کم ذهنتان را برای مدتی از مسائل دور نگه میدارد. برای بهبود رفتار و کاهش استرس راههای زیادی وجود دارد. تنها کاریست دریابید کدام یک در مورد شما نتیجه بخش خواهد بود.


TEENAGER MAGAZINE

مجله تیناگر

2
1
1
3 نفر

4 نظر

  1. سلام علیکم
    سپاس گذارم من مطلب تون رو بادوستانم به اشتران گذاشتمnya97
  2. سلام
    سپاس......
  3. باسلام : متن شما راموقع استراحت خوانده بود م مجدا" خواندم خوب بود موفق باشید 000
  4. ممنون از همه دوستان . فارسی عنوان مجله تیین ایجر هست. Teenager یعنی نوجوان نمیدونم چرا شده تیناگر!!

    بخاطر برخی اشتباهات تایپی پوزش میخوام همزمان ترجمه و تایپ میکردم اونم با گوشی request
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.