طرحى جديد از سايت رسمى مجيد اخشابى
تا چه اندازه اهل هنر هستيد؟ با چه هنرهايى آشنايى داريد؟ در كجا از هنر و استعدادتان بهره برده ايد؟ آيا مى دانيد استعدادتان چه اندازه است؟ تا به حال آثارتان در معرض نقد بوده اند؟ تا كنون آثار ديگران را مورد بررسى قرار داده ايد؟ دوست داريد به چه كارى بپردازيد؟...در سايت رسمى "مجيد اخشابى" اهداف چيزى بيش از گرد هم آيى‌هاى مجازى هستند. در اين مكان مجازى؛ تصميم داريم استعدادهاى حقيقى شما را پيدا كرده و در جهت آَشكارتر شدن آنها تلاش نماييم.
در اين طرح نيازى نيست تا شما امكان اينترنتى خاصى داشته باشيد! نياز به عضو بودن در مدتى خاص يا حضور طولانى در سايت وجود ندارد! حتى كاربران تازه وارد هم مى توانند براى كشف خويش؛ به ما بپيوندند.
بسيارى از استعدادها در نهادِ تمامى انسانها وجود دارد، اما عده‌اى خاص به واسطه تكرار و تمرين، آموزه هاى خود در اين زمينه ها را افزايش مى دهند؛ هنرهايى مثل "نوشتن" كه بى شك تمامى انسانها از آن بهره برده‌اند. برخى از استعدادها نيز مختصِ افراد خاص هستند.
اين جمع مجازى، قصد دارد با كمك ابتكارات و هنرهاى شما دنياى خود را متحول نمايد، در اين تحول با ما همراه شويد و از آن بهره ببريد.
روش كار در جمع ما بسيار ساده و ملموس است. ما طرح هاى شما را در زمينه هاى گوناگون هنرى، نزد خويش جمع نموده و به تدريج آنها را براى ساير اعضا ارسال مى نماييم، البته بدون ذكر نام شما؛ اعضا در زمانهايى كه از فضاى مجازى دور هستند، آنها را به دقت بررسى نموده و نظر خود را براى ما ارسال مى نمايند. سپس برگزيدۀ نظر اعضا براى شما ارسال مى شود "بدون نام نقد كنندگان" تا كار خود را ارتقا ببخشيد. در نهايت كار شما در صفحۀ اصلى سايت درج مى شود.
كار نهايى با نام جمع در صفحۀ اصلى قرار مى گيرد، اما براى تقدير و سپاس از خالق اصلى اثر، نام ايشان در بخش نظرات ضمن ارسال، درج مى‌گردد.
شما مى توانيد ايده‌هاى خود را نيز با ما در ميان بگذاريد تا براى پياده سازى به هنرمندان آن رشته "در جمع" سپرده شود.
البته خواسته‌ها و اهداف ما وقفه ناپذيرند و بسيار فراتر از متن فوق؛ براى نيل به اين اهداف همراهى شما بهترين همراه ما خواهند بود.

با تشكر (جمعى از مبتكران وب‌سايت مجيد اخشابى) "جام و ما"

1
1
0
1 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.