راهنمای سایت رسمی مجید اخشابی

بخش راهنمای نحوه ی عضویت در سایت رسمی


1. جهت ورود یا عضویت در سایت روی قفل (در موبایل سه خط زیر هم) مطابق تصویر کلیک کرده در صورتی که عضو هستید با نام کاربری و رمز عبور انتخابی خود وارد سایت شوید وگرنه از گزینه ی عضویت استفاده کرده با کمک یک ایمیل معتبر عضو سایت شوید.

چنانچه کلمه ی عبورتان را فراموش کرده اید در این قسمت قادر به بازیافتش خواهید بود.


 

 

2. پس از مطالعه ی قوانین سایت و زدن کلید قبول دارم (مطابق تصویر شماره 2) وارد صفحه بعد شده و در این مرحله با انتخاب نام کاربری (بهتر است با حروف انگلیسی نوشته شود-فینگلیش) و رمز عبور مناسب و با استفاده از یک ایمیل معتبر به همین سادگی ثبت نام کنید (مطابق تصویر شماره 3).

 

توجه 1: چنانچه در این مرحله اروری تحت عنوان نام کاربری یا ایمیل تکراریست دریافت کردید در وارد کردن ایمیل خود دقت نموده و یا نام کاربری دیگری برای خود انتخاب نمایید.

توجه 2: چنانچه کد امنیتی برای شما قابل رویت نبود از عبارت ریست کد استفاده نمایید.

3. اکنون وارد صفحه ای شده اید که با وارد کردن اطلاعات کاربریتان به سایر کاربران سایت اجازه می دهید با شما بیشتر آشنا شوند (مطابق تصویر شماره 4).


بخش راهنمای ورود به سایت رسمی

با طی این سه مرحله شما بسادگی عضو سایت رسمی مجید اخشابی شده اید و بایستی منتظر تائید مدیر باشید که زمان زیادی به طول نمی انجامد. پس از تائید شما عضو سایت هستید و اکنون می توانید روی دکمه ورود (بالا-سمت چپ-اولین گزینه) که عکس کلید دارد کلیک کنید؛ مطابق تصویر 5 جعبه ای باز می شود که در آن با وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان وارد سایت می شوید. در واقع بایستی کلید بیاندازید و وارد خانه ی خودتان شوید.

 

توجه مهم: چه در حالت مهمان و چه در حالت کاربر بعد از باز کردن صفحه ی اول سایت (حتی با هر بار رفرش کردن) تابلوی اعلانات سایت را روی صفحه ی اول مشاهده خواهید کرد. آخرین اخبار و اطلاعات و بروزرسانی های مجموعه سایتهای جناب اخشابی از طریق این تابلو قابل رویت هستند (مطابق تصویر شماره 6).

 

 

 

 

بخش معرفی امکانات و راهنمای نحوه ی استفاده از امکانات سایت

1. پنل کاربری:

این آیکن پس از ورود شما به سایت بعنوان عضو سایت و با کمک نام کاربری و رمز عبورتان بجای آیکن کلید ظاهر می شود و آیکن عضویت نیز به آیکن خروج تغییر کاربری می دهد. (مطابق تصویر شماره 7).

 


این پنل در سمت راست شامل:

آخرین نظرات: آخرین نظراتی که کاربران در مورد مطالب و آیتمهای سایت ارسال می کنند.
آخرین مطالب: آخرین مطالب ارسال شده در سایت اعم از موارد مربوط به مجید اخشابی، آیتمهای اختصاصی یا سایر مطالب خواندنی را در این صفحه می توانید بخوانید.
ارسال مطلب: از طریق این صفحه قادر خواهید بود مطالب خواندنی یا دستنوشته ها یا تحقیقات و مقالات خودتان را برای سایت ارسال نمایید.
خوراک سایت (RSS): با کمک این صفحه نیز از آخرین مطالب ارسال شده در سایت به آسانی مطلع خواهید شد.
آمار سایت: آمار مفصلی از آیتمهای مختلف سایت را به شما ارائه می دهد.
علاقمندی ها: با فشردن قلب خاکستری (بالا-سمت راست صفحه) و قرمز نمودن آن، صفحه ی موردنظر را به علاقمندیهای خود اضافه کنید و تمام علاقمندی هایتان را همواره در صفحه ی علاقمندی ها دردسترس داشته باشید.

 

و در سمت چپ شامل:
آواتور یا عکس شما: که بهترست عکسی مناسب از شخص شما بوده و ابعادش بیشتر از 200 پیکسل در 200 پیکسل نباشد.
مشخصات کاربری: که شامل مشخصات شما بوده و از قسمت پایین آن قادر خواهید بود این مشخصات را ویرایش کنید.
پیام ها: این بخش شامل پیامهای خصوصی شما بوده و از این طریق می توانید با سایر اعضا و مسئولین سایت در ارتباط باشید. (مطابق تصویر شماره 8)