پیام مجید اخشابی به مناسبت روز رادیو

 

چهارم اردیبهشت جدا از اینکه روز رادیو نامگذاری شده، در تقویم زندگی من هم از سال هشتادو شش به بعد روز امتداد زندگی و یا تولد دوباره ام محسوب میشود... روزی که لبخند ملیح فرشته مرگ را برای دقایقی از راه دور نظاره گر بودم و نوازش آرام و بی وزن بالهای سپید و بلندش را بر اندامم حس کرده ام ...شرح مختصری از آن واقعه را در یادداشتی با عنوان «سادگی رفتن و عظمت ماندن» در همان سالها ثبت و روایت کرده ام که همیشه خواندن دوباره اش برایم عبرت آموز و تامل برانگیزاست (هم اکنون آن دست خط در کانال تلگرامی majidakhshabi@ قابل رویت است) این واقعه باعث شد که هیچوقت روز رادیو را فراموش نکنم... یقینا شکل گیری رادیو مهر آوا هم که چند سالیست با جدیت و رسمیت با همکاری جمعی از همراهان علاقمند و بااستعداد و باذوق به تولید محتوا و برنامه اشتغال دارد، امتدادی از یک همراهی لذت بخش و آفرینش خاطره های بسیار زیبایی از جادوی صدا در مسیر این زندگی دوباره است.

بسیار خوشحالم که هم اکنون این رادیو با داشتن یکصدو چهارده گوینده رسمی و فعال از سراسر ایران و تولید بیش از دوهزار و پانصد ساعت برنامه و اجرای زنده برنامه های صحنه ای مختلف موجبات ایجاد ارتباطی عمیق و پیوندی شیرین با مخاطبانش را فراهم آورده و بسیاری از استعدادهای درخشان و توانمند و دارای صداهای بسیار زیبا را شناسایی،تربیت و نهایتا به عرصه ها و مراکز مختلف جدی و حرفه ای از جمله صدا و سیما معرفی کرده است.

برخود لازم میدانم از یکایک نازنینان هنرمند رادیو مهر آوا که در این سالها با همراهی همدلانه و هنرمندانه خود ،زینت بخش آثار متنوع رادیو مهرآوا بوده و هستند، تقدیر و تشکر کنم و روز رادیورا به این عزیزان و همه صدا پیشگان با ذوق و هنرمندی که دوستدار و دست اندر کار رادیو هستند تبریک و تهنیت عرض کنم.
رادیو مهرآوا رادیوییست به وسعت ایران...
از همین جا از همه شما علاقمندان که از نعمت صدای زیبا و بیان خوب بهره مندید برای همکاری در تولید برنامه های این رادیو دعوت بعمل می آورم و مطمئنم این رادیو بستر مناسبی است برای شکوفایی و معرفی استعدادهای ارزشمند هموطنان عزیزم .

لینک ثبت نام جهت همکاری: https://goo.gl/1pT4J8
تلفن تماس:09199099125
آدرس سایت: www.radiomehrava.com
اینستا گرام و کانال: radiomehrava@
1
0
1
2 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.