مجید اخشابی از «گریه‌های باران» می‌گوید


دیروز چهل و پنجمین سالروز تولد دوست نازنین ،هنرمند و مهربان من و خیلی از همکاران دیگر بود اگر بیماری سرطان امان میداد که همچنان در کنارمان باشد.
دریغ و افسوس که تا بیست و هفتم فروردین نودو پنج بیشتر قسمت نبود از وجود پر مهرو هنر ارزنده اش بهره ببریم.
مهران قاضی اصفهانی نوازنده چیره دست نی بود و با خیلی از بزرگان مکتب موسیقی اصفهان همنشین بود. از اینرو هم در مهارت و هم در منش و اخلاق آموخته های بسیار داشت.
اثر گریه های باران یادگاری ازهنر آهنگسازی اوست و کار مشترکیست که برایم تداعی کننده لبخند های نجیبانه و همیشگی اوست.
او در بستر بیماری بود که پیشنهاد خواندن این اثر را به من داد و شکرخدا وقتی هنوز زنده بود توانستم اثر خوانده شده و کامل را تقدیمش کنم. به پیشنهاد همسر هنرمند و وفادارش این اثر رابا نیت شادی و رضایت روح بزرگ او منتشر میکنیم.
باشد که آرامش و غفران الهی نصیب همیشگی اش باشد و طنین و تواتر هنر و آثار ماندگارش یاد و خاطره شیرینش را در میان دوستدارانش و علاقمندان هنر اصیل همیشه زنده نگه دارد.
برای خانواده محترمش آرزوی سلامتی و توفیق دارم و از همه دوستان مشترکمان که در تهیه و تولید این اثر کوشیدند سپاسگزارم.
2
2
0
2 نفر

2 نظر

  1. سلام اقای دکتر مجید اخشابی استاد عزیز وگرانقدر ترانه ی گریه های باران تون رو در جوار علی بن موسی الرضا ع ضامن اهو امام مهربانیها گوش کردم بسیار بسیار عالی زیبا ودلنشین بود وروح عزیز از دست رفته شاد وقرین رحمت الهی وصبر به خانواده ی محترمش در پناه یگانه خالق بی همتا سلامت سعادتمند سر فراز وسربلند وپایدار باشید بهترین استاد عرصه ی هنر
  2. سلام ممنون از آقای اخشابی عزیز..
    مثل همیشه عالی.
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.