زن بودنزن بودن


مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهند زن ها به طور طبیعی موجوداتی مهربان تر، دلسوزتر و صبورتر هستند و آنها با دردها و ناراحتی های دیگران به خوبی همدردی کرده و برای آرام کردن دیگران بیشتر از آقایان تلاش می کنند.

بررسی ها نشان می دهند، خانم ها نقش زیادی در زندگی مردان دارند و آقایان باید بدانند در تمام مراحل زندگی خود از بدو تولد تا زمان مرگ نقش و وجود یک زن در زندگی شان از سایر چیزها برجسته تر است.

گفتنی است، خانم ها برخلاف آقایان خیلی سریع، ناامید می شوند و آسیب می بینند اما باید قدر این نعمت و قدرت را بدانند زیرا وجود چنین توانایی در خانم ها باعث می شود برای موفقیت های دوباره خیلی سریع از جای خود برخیزند و تلاش کنند.
نتایج مطالعات نشان می دهند، دانشمندان بر این باورند زنان نسبت به مردان از میزان هوش و توانایی بیشتری برخوردار هستند و قدرت تکلم و حل کردن مسائل سخت نیز در آنان نسبت به آقایان بیشتر است پس از اینکه زن هستید به خودتان ببالید و احساس قدرت کنید.

۱. مهربان‌تر بودن 
زن‌ها به طور طبیعی موجوداتی مهربان‌تر، دلسوزتر و صبورتر هستند. آنها با دردها و ناراحتی‌های دیگران به خوبی همدردی کرده و برای آرام کردن دیگران تلاش
می‌کنند.

۲. داشتن احساساتی قوی‌تر 
زن‌ها در مقایسه با مردها احساساتی قوی‌تر دارند. آنها از سنین بسیار کم با مشکلات درونی و بیرونی بسیاری مواجه می‌شوند که باعث قوی‌تر شدن آنها می‌شود. این توانایی به آنها قدرت می‌دهد بتوانند با هر مشکلی روبه‌رو شوند.

۳. توانایی انجام چند کار به صورت همزمان 
زن‌ها از عهده هر کاری برمی‌آیند. می‌توانند یک سازمان را اداره کنند، یک دولت را بچرخانند و یا بر دنیا حکومت کنند و در آن واحد، در خانه خودشان هم بالاترین کارایی را داشته باشند. آنها بهتر از هر کس دیگری می‌دانند که خانواده‌شان به چه چیزهایی نیاز دارد و برآوردن نیازهای آنها اصلی‌ترین اولویت زندگی خانم‌هاست.

۴. ستون‌های قدرت 
زن‌ها ستون‌های قدرت و حمایت برای خودشان و اطرافیانشان هستند. تعداد مادرانی که به تنهایی از فرزندانشان مراقبت می‌کنند بسیار بیشتر از پدران است و همین نشان‌دهنده توانایی آنها در انجام کارهای مختلف بدون حمایت و پشتیبانی دیگران است. همچنین می‌توانند خانواده و اطرافیانشان را هم از این حمایت و پشتیبانی خود بهره‌مند کنند.

۵. زیباتر بودن 
زن‌ها به طور طبیعی زیباتر از مردها هستند. آنها با هوش خارق‌العاده‌ای که در زیبا نگه داشتن خود دارند، بسیار جذاب‌تر به نظر می‌رسند.

۶. توانایی برگرداندن سرها به سمت خود 
زن‌ها این قدرت را دارند که صدها سر را بخاطر زیبایی، هوش یا توانایی‌های استثنایی خود به سمت خود برگردانند. حتی ممکن است همه این ویژگی‌ها را در کنار هم داشته باشند.

۷. توانایی دوباره برخاستن و جنگیدن 
خانم‌ها موجوداتی حساس هستند و خیلی سریع ناامید می‌شوند و آسیب می‌بینند. اما این قدرت را دارند که خیلی زود بر طوفان‌های زندگی غلبه کرده و برای موفقیت در هر کاری دوباره از جایشان برخیزند و تلاش کنند.

۸. توانایی حیات بخشیدن به یک انسان دیگر 
زن‌ها توانایی بینظیری دارند که آن به دنیا آوردن یک انسان دیگر است. انسانی که بیشتر از هر کس از او مراقبت خواهند کرد، برایش فداکاری‌ها خواهند کرد و به او عشق خواهند داد. فرزند بخشی از وجود آنها و درواقع مهمترین بخش آن خواهد شد و هر کاری برای خوشبختی او انجام خواهند داد.

۹. داشتن کارایی بالاتر 
دنیای مردانه‌ای است اما همانطور که می‌بینید خانم‌ها همه تلاششان را به کار بسته‌اند تا در جامعه، اجتماع و خانه کارایی بالاتری از خود نشان دهند.

۱۰. توانایی بازی کردن در نقش‌های مختلف 
خانم‌ها نقش‌های زیادی دارند و برخلاف آقایان این نقش‌ها فقط اسم و موقعیت نیستند. هرکدام از این نقش‌ها روحی در خود دارند و به نوبه خود پراهمیت هستند. صرف نظر از کلیشه‌ای که جامعه به زن‌ها می‌چسباند، آنها با هر برچسبی که از جامعه دریافت می‌کنند، قوی‌تر می‌شوند. از اینکه زن هستید به خودتان ببالید و احساس قدرت کنید!

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.