این مناطق واقعاً واقعی هستند!

در مناطق مختلف دنیا برخی مکان های دیدنی قرار دارند که آنچنان زیبا هستند که نمی توان تنها با دیدن تصاویر وجود آنها را باور کرد.در این مطلب به معرفی برخی از این مکان های دیدنی که دیدن آنها از نزدیک مس توان شما را به شگفتی آورد خواهیم پرداخت.امواج شنی – کوکانینو کانتی در ایالت آریزونا

پدیده طبیعی که آن را موج شنی مس نامند در واقع سنگ های شنی است که به صورت صخره هستند که در مرز بین یوتا و آریزونا در کشور آمریکا به وجود آمده اند. زمان تشکیل این امواج شنی به عصر ژوراسیک و دوران دایناسورها باز می گردد.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!


غارهای آبی – جزیره زاکینتوس در یونان

نه تنها بسیاری از سواحل زیبای جهان در جزیره زاکینتوس قرار دارد. در نزدیکی خط ساحل این جزیره غارهای متعددی وجود دارد که به دلیل انعکاس آب های شفاف و آبی رنگ منطقه به این رنگ به نظر می رسند. از این رو به این غارها ی زیبا غارهای آبی می گویند.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!غارهای یخی مندلهال - آلاسکا

این غارهای یخی یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی آلاسکا و منطقه هستند. در کنار زیبایی و جذابیت این غارها را می توان از خطرناکترین ها در دنیا محسوب کرد. زیرا قطعات یخی بزرگ و متعددی ار سقف این غارها آویزان است و احتمال سقوط آنها و صدمه زدن به افراد بسیار زیاد است.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!زمین های گل لاله – هلند

عوامل و فاکتورهای زیلدی در شهرت هلند تاثیر دارند که یکی از این عوامل دشت ها و زمین های گل لاله است. بهترین زمان برای بازدید و تماشای این دست ها زمینه ای فوق العاده گل لاله در اواخر ماه آوریل است که گل ها شکوفه می کنند.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!حفره بزرگ آبی – بلیز

حفره بزرگ آبی در نزدیکی سواحل بلیز واقع شده و چند صد متر عمق دارد. عمق بیشتر این حفره باعث شده رنگ آبی زیبایی به صورت یک نقطه ایجاد شود. این حفره در نزدیکی صخره های فانوس دریایی بلیز واقع شده

این مناطق واقعاً واقعی هستند!پارک ملی یخی – مونتانا آمریکا

این پارک ملی فوق العاده یبا در مرز بین کشور آمریکا و کانادا واقع شده. این پارک ملی که برخی از بهترین مناظر طبیعی آمریکای شمالی را دارد به صورت 24 ساعته باز بوده و افراد می توانند در طول روز یا شب از آن دیدن کنند.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!غارهای کرم های درخشان – واتیموتو در نیوزلند

کرم های که ساکن این غارها هستند ابعادشان به اندازه یک پشه است و جز موجدات بومی نیوزلند محسوب می شوند که نور ضعیفی از خود ساتع می کنند و جلوه خاصی به نمای داخلی این غارها می دهدند. توریست ها و بازدیدکنندگان می توانند به وسیله قایق در داخل این غارها حرکت کنند.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!دریای ستاره – جزیره وادهوو در مالدیو

دلیل شهرت و زیبایی ساحل جزیره وادهوو وجود فبتوپلانکتون های ریزی است که باعث نورانی شدن خط ساحلی مانند ستاره ها در شب در شب می شوند.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!غار ریدفلوت – گوانگجی در چین

این غار 180 میلیون ساله از سنگ های آهکی تشکیل شده و طول آن بیش از 240 متر است. تعبیه نورهای رنگی مصنوعی به زیبا ترشدن این غار بسیار کمک کرده است. باز تاب نور بر روی سنگ های آهکی ایجاد شده در طول میلیون ها سال جلوه خاصی را به فضای غار داده است.

این مناطق واقعاً واقعی هستند!


0
0
0
0 نفر

1 نظر

  1. سلام علیکم
    این تصاویربسیار زیبا هستند، آدم وقتی عمیق میشه ازقدرت خداشگفت زده میشه، واقعا زیباست
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.