اعلام رنگ سال ۲۰۱۵ توسط شرکت پنتون

 


مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵شرکت رنگ پنتون رنگ عنابی (شرابی خاکی) را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۵ اعلام کرد. با توجه به قوی بودن این رنگ می توان در طیف های مختلف از آن استفاده کرد. از این رنگ هم به عنوان رنگ پایه و هم به عنوان یک رنگ مکمل قوی می توان استفاده کرد. ریشه این رنگ شبیه به قرمز-قهوه ای است که در طبیعت وجود دارد و حس زمین و طبیعت را القا می کند.

مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵مدیر اجرایی موسسه رنگ پیتون در توصیف رنگ سال آن را به سایه هایی ظریف و جذاب که انسان را به گرمی در آغوش می کشد تشبیه می کند.


مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵وی این رنگ طبیعی را برای آشپزخانه، اتاق غذاخوری، میز، لوازم خانگی کوچک و منسوجات قابل استفاده در خانه بسیار مناسب می داند.

چگونگی انتخاب رنگ سال ۲۰۱۵

از سال ۲۰۰۰ به بعد موسسه رنگ پیتون رنگ سال را انتخاب و اعلام می کند . این موسسه رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهایشان باشند.این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم است.

 

مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵برای تبدیل حال و هوای موجود در جامعه، تیمی شروع به بررسی کرده تا رنگی را که استفاده صعودی در جامعه داشته و در بیشتر بخش ها ی طراحی قابل استفاده باشد را انتخاب کنند.

 

مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵رنگ اعلام شده در هر سال تجلی طیف های گوناگونی مثل صنعت سرگرمی، فیلم های آتی، هنر و هنرمندان در حال ظهور و شرایط اقتصادی و اجتماعی است حتی ممکن است این تاثیرات در فن آوری های پایه، سبک زندگی و طرح هایی که متاثر از رنگ هستند و حتی حوادث ورزشی آتی دیده شود.

آنچه باید بدانیم این است که هر رنگی معانی ذاتی و سمبلیک مختص به خود را دارد.


مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵
مطالب داغ: اعلام رنگ سال ۲۰۱۵1
1
0
1 نفر

3 نظر

  1. باسلام : به نظر شخص هر رنگی که به انسان انژی و شاد می کند باید استفاده کند نه پی مد و رنگ سال صد در صد قبول ندارم و اجرا هم نمی کنم رنگ قهوهای مورد علاقه من است از رنگهای دیگر استفاده می کنم و خوش می آید هر رنگ و هر چیزی جا و مکان خودش را دارد ولی ولی متاسفا" بعضی اشتباه می گیرند و برای من سوال است که اینجا چنین هستن در مکانی که جایش هست چطوری هستن 00000 موفق و شاد باشید خوب بود smiley34
  2. نقل قول: golsorkh
    باسلام : به نظر شخص هر رنگی که به انسان انژی و شاد می کند باید استفاده کند نه پی مد و رنگ سال صد در صد قبول ندارم و اجرا هم نمی کنم رنگ قهوهای مورد علاقه من است از رنگهای دیگر استفاده می کنم و خوش می آید هر رنگ و هر چیزی جا و مکان خودش را دارد ولی ولی متاسفا" بعضی اشتباه می گیرند و برای من سوال است که اینجا چنین هستن در مکانی که جایش هست چطوری هستن 00000 موفق و شاد باشید خوب بود smiley34


    ممنون از نظرتون ... شمام موفق و پیروز و شااااد باشی smiley16
  3. سلام
    خانم روحداد ممنون ازارسال همچین مطلب زیباتون. smiley16
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.