بهترین ازدواج بر اساس نوع گروه خونیبهترین ازدواج بر اساس نوع گروه خونیمرد O - زن O

اگر چند سال تفاوت سنی داشته باشند تفاهم بیشتری خواهند داشت و آنقدر می توانند به یکدیگر نزدیک شوند که حتی بدون صحبت کردن یکدیگر را درک کنند. اما اگر هر کدام علایقی جداگانه برای خود داشته باشند ممکن است به تدریج از هم دور شوند.


مرد O - زن A 
پیوندی عالی است. هر چند ممکن است روابط آنها خیلی نزدیک و ایده آل نباشد.


مرد O - زن B
تا زمانی که علاقه متقابل باشد مرد به زن عشق می ورزد، اما زمانی که زن یک شخصیت کاری مستقلی برای خود ایجاد کند ممکن است علاقه ی مرد نسبت به او کم شود و ادامه ی زندگی بی روح و سرد ادامه پیدا کند.


مردO - زن AB
مرد سعی می کند به زن آرامش دهد و نیازهای او را برآورده کند. به این ترتیب آنها می توانند به مدت طولانی به یکدیگر عشق بورزند، اما اگر مرد بیش از حد روی همسر خود حساسیت نشان دهد روابط آنها از بین خواهد رفت.


مرد A - زن O
ازدواجی ایده آل است، آنها یکدیگر را کاملا تکمیل می کنند. اما اگر زن در روابط بیرون از محیط خانه افراط کند در محیط کار دچار شکست های جدی شود ناسازگاری بین آنها به وجود می آید.


مردA- زن A
در اکثر امور مربوط به خانواده نظر یکسانی دارند. اما به علت اینکه تا مدت ها شخصیت واقعی خویش را آشکار نمی کنند، ممکن است ازدواج آنها به راحتی دچار شکست شود، مگر اینکه فعالیت ها و سر گرمیهای یکسانی را دوست داشته باشند.


مرد A- زن B
این پیوند پیوندی ایده آل است البته تا زمانی که زن به همسر خود اعتماد داشته باشد.


مردA- زن AB
ازدواجی بدون مشکل اساسی است. رابطه ی آنها شاید ضعیف باشد اما پایدار است و تنها خطر این است که در اثر نبود شور و حرارت ممکن است به سردی گراید.


مردB- زن O
این پیوند بسیار بی ثبات خواهد بود.


مردB- زن A
اگر مرد بیش از حد پر تحرک و سر زنده باشد نا هماهنگی شخصیتی بین آنها به وجود خواهد آمد.


مردB- زن B
آنان در ابتدا مشکل دارند چون هر یک قصد دارد دیگری با روش او زندگی کند اما اگر این موضوع حل شود دوستان خوبی برای هم خواهند بود، عدم رابطه ی صمیمانه می تواند آنها را از هم دور سازد.


مرد B- زن AB
هر گاه باهم هستند هماهنگی و درک متقابلی بین آنها به وجود می آید و البته این تا وقتی است که زن ومرد پا را از حد فراتر نگذارند.


مرد AB- زن O
تفاهم بین آنها در صورت احترام و اعتماد متقابل به وجود می آید. در غیر این صورت ،شرایط زندگی سخت خواهد شد.


مردAB- زن A
کمبود شور و حرارت زن، می تواند مغایر با احساساتی بودن مرد باشد و همین امر همکاری و هماهنگی بین آنها را برهم می زند.


مرد AB- زن B
آنها در صورتی که به یکدیگر عشق بورزند زوجی با ثبات، خوشبخت و کوشا خواهند بود، حتی اگر هیچ نقطه نظر مشترکی با هم نداشته باشند.


مرد AB- زن AB
آنان عقاید و ارزش های مشترکی دارند اما اگر سر گرمی ها و علایق آنها نیز یکسان باشد بهتر می توانند در کنار یکدیگر زندگی شادی را تجربه کنند.


نام کتاب: شناخت شخصیت های گروه خونی 
تالیف: طاهره سلیمی

1
1
0
1 نفر

1 نظر

  1. سلام .....
    وسپاس

    سلام .....
    وسپاس
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.