رنگ های پاییزی در دکوراسیون داخلی

 

رنگ های پاییزی در دکوراسیون


دکوراسیون پاییزی ترکیب رنگی خاص خود را دارد. با معرفی این ترکیب رنگی به دکوراسیون خود، جهت رسیدن به دکوراسیونی پاییزی گام مهمی بردارید و با سرعت به نتیجه برسید. در ادامه با این ترکیب رنگی های پاییزی بیشتر آشنا می شوید.

ترکیب رنگ سبزآبی و طلایی
یکی از ترکیب های منحصر به فرد و شیک که برای دکوراسیون پاییزی خانه، انتخابی بسیار مناسب و برازنده است؛ ترکیب رنگ زیبای سبز آبی و طلایی است. بهترین حالت استفاده از این ترکیب رنگی در دکوراسیون بدین صورت است که از رنگ سبز آبی به عنوان رنگ اصلی، بیشتر، و از طلایی به عنوان رنگ جانبی و مکمل در قالب اکسسوری‌ها استفاده شود.
برای مثال در اتاق خواب یک دیوار را با رنگ سبزآبی رنگ آمیزی کنید و یا برای تخت خواب خود تاج تختی به این رنگ تدارک ببینید. سپس رنگ طلایی را که به نوعی همان زرد متالیک است، در قالب کلاهک آباژور کنار تخت سبزآبی هم نشین و یک ترکیب رنگی شیک و زیبا خلق کنید.

ترکیب رنگ طوسی و هلویی
طوسی و هلویی یکی دیگر از ترکیب رنگ های عالی و بی نظیر هستند که به شدت برای این فضا مناسبند. به صورت کلی می توان گفت تمام تناژهای رنگ نارنجی که هلویی نیزی یکی از زیباترین آنهاست، همیشه همنشینی بسیار زیبا و خوبی با تناژهای مختلف رنگ طوسی از نقره ای گرفته تا ذغالی دارند. در این ترکیب رنگی، مجاز هستید به هلویی اکتفا نکنید و تناژ های دیگر نارنجی از قبیل خرمالویی و گلبهی را نیز همراه هلویی کنار طوسی بیاورید.
اگر می خواهید بدانید که بهترین حالت این ترکیب چگونه است، باید بگوییم حالتی که در آن رنگ غالب و اصلی را تناژی از طوسی تشکیل دهد و تناژهای نارنجی خواه به تنهایی هلویی باشند و خواه به همراه تناژ های دیگر نارنجی؛ در غالب اکسسوری ها و به صورت چاشنی های مکمل استفاده شوند. در این ترکیب رنگی اگر احساس کردید به یک رنگ سوم نیز نیاز هست تا نتیجه کاملی به دست آید، بهترین گزینه بنفش اسطوخودوسی است که باید آن را به مقدار کم و به عنوان چاشنی به این ترکیب رنگی بیافزایید.

ترکیب رنگ نارنجی و آبی

 

اگر به دنبال ترکیب رنگی کلاسیک و زیبایی برای دکوراسیون پاییزی خود هستید، قطعا یکی از گزینه های مناسب برای شما ترکیب آبی و نارنجی است. چون علاوه بر جذابیت یک ترکیب رنگی زیبا، ارزش های کنتراست را نیز به دکوراسیون خانه شما اضافه می کند. سردی آبی همواره با گرمی نارنجی می جنگد و نتیجه این تقابل، تعادلی خوشایند در اوج تضاد است.


ترکیب رنگ طلایی و قرمز
این ترکیب رنگی به طرز شایسته ای گرمای مورد نیاز برای یک دکوراسیون پاییزی را تامین و حال و هوای آن را به خوبی فراهم می کند. این ترکیب رنگی، تاریخی و بسیار اصیل است و دکوراسیون های دوره ویکتوریایی را تداعی می نماید. ترکیب رنگی قرمز و طلایی علاوه بر این که جذابیت بصری بسیار زیادی دارد و با شکوه و اصیل است، می تواند به راحتی چنین احساسی را برای دکوراسیون خانه شما فراهم سازد.

 

 

دکوراسیون

2
2
0
2 نفر

1 نظر

  1. سلام
    سپاس.....
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.