هوالمستعان

به شکر گذاری سر بر خاک درگاه حضرت دوست می نماییم که سرانجام در ایام پر مهر کرامت و ولادت حضرت رضا (ع) نشریه زیر و بم کالبد می یابد.
او چنین خواست که شور و شوق نگارش روز شمارهای دیواری دوران کودکی ام، با صبر و تلاش سالها انتظاربه زیر و بم منجر شود. در آغاز راه او را به قلم سوگند می دهم که با حمایت و هدایتش دانش در روایت و صداقت را توشه راهم سازی و توفیق خدمت و جبران الطاف هموطنانم را نصیبم فرماید.
از او میخواهم زیر و بم را با همراهی و همدلی شما خوبان به میعادگاهی دلپذیر بدل نماید که لایق نگاه زیبا و اندیشه باشد و بتواند همواره موجی از عشق و دوستی را پیشکش مهرتان سازد .
زیر و بم دعوتی رسمی است از همه شما هنرمندان ، همدلان با ذوق و صاحبان اندیشه و فن ، دوستداران قلم ، رسانه نگاران فهیم و هوشمند، خوانندگان و بینندگان و مخاطبین همراه، برای به اشتراک گذاری تجربه زندگی ، تجربه ای که هرچه بیشتر به علم و آگاهی آراسته شود موهبت حیات لذتبخش تر و اثر بخش تر جلوه می نماید.
در زیر و بم تلاش میکنیم با گروهمائی اندیشه ها، ضیافتی خاطره انگیز را رقم بزنیم که همیشه با همراهی در کنار یکدیگرشکل می گیرد.
یقین داریم راهنمائیهای ارزشمند شما پیشکسوتان محبوب و همکاران عرصه مطبوعات ، خوانندگان و بینندگان گرانقدر راهگشاست و ما را به سر منزل مقصود می رساند .

برادر کوچک شما
مجید اخشابی
4
3
1
5 نفر

5 نظر

 1. سلام ساراجان دستت دردنکنه
 2. سلام سارا جان مرسی ممنونم دستت درد نکونه
 3. سلام
  سپاس....
 4. سلام خسته نباشید ممنونم اشما
 5. سلام
  خواهشمندیم سرمقاله های شماره های اخیر رو هم اینجا قرار بدیدمثلا در سایت زیر و بم فقط سرمقاله های قدیمی موجود است .
  منتظریم
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.