مصاحبه با بهنام صفوی زیروبم1

14 آبان 1394   golenarges   مطالب و مقالات   2 نظر   324 بازدید   |

 شبکه هایی که به موسیقی ضربه میزنند

آقای صفوی به نظر خودتان بهنام صفوی آهنگساز و تنظیم کننده بهتری هست یا خواننده بهتری؟
درست است که عموم مخاطبان موسیقی پاپ مرا به عنوان خواننده می شناسند اما من خودم را یک موزیسین می دانم سالها آهنگ ساخته ام تنظیم کرده ام و هنوز هم دوست دارم که قطعاتی شاخص بسازم.

موسیقی موردعلاقه شخص خود شما چه نوع موسیقی است؟
علاقه شخص من موسیقی بی کلام است و شخصی واقعا همیشه موسیقی اش مرا تحت تاثیر قرار می دهد و نجلیس است. من عاشق فضای های نیو ایج هستم.

آخرین ترانه ای که گوش کردید چه بوده ؟
ترانه دلم گرفته از سیروان خسروی

بهترین هدیه ای که از خداوند گرفتید چه بود؟
عشق مردم

اگر ممکن بود که در زمان دیگری زندگی میکردید و ستاره موسیقی بودید کدام دوره . زمان را انتخاب می کردید؟
خیلی ها فکر می کنند و می گویند دهه چهل یا پنجاه دهه طلایی موسیقی ما بوده و ای کاش ما در فلان دوره بودیم و اینجور حرفا اما من اصلا اعتقادی ندارم این مقایسه اشتباهی هست ما بایدد ببینیم اگر آن د.وره کارهای خوبی خلق شد در چه شرایطی بوده و اصولا مقایسه شرایط هر زمان دیگری کار اشتباهی است.

به عنوان آخرین سوال بزرگترین مشکل و درد دلتان را درعرصه فعالیت هنری تان بفرمایید؟
بزرگترین درد و دل من فکر می کنم بیشتر اهالی موسیقی در ایران این است که فرصت ارائه ی آثار هنری در ایران متاسفانه مورد تبعیض قرار گرفته است البته درست است که کسی که کارش خوب باشد خلاصه دیده می شود . بالا می آید اما باید پرسید چرا در مورد سینما مثلا استفاده از بیلبورد و تبلبغات محیطی برای آنها اشکالی ندارد اما برای ما اشکال دارد . چرا ما در ایران شبکه موسیقی نداریم ؟ در حالی که د. سه شبکه ی غیر مجاز بیرون مرزی هستند که موسیقی هایی را به عنوان موسیقی ایران ارائه می کنند که به هیچ وجه نماینده ی موسیقی ما نیستند و این شبکه ها بیشتر دارند به موسیقی ما ضربه می رنند جوان هایی که دارند در داخل ایران و در چار چوب قوانین کار میکنند اینجوری مورد ظلم واقع می شوند.

برای آقای بهنام صفوی و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی داریم
1
1
0
1 نفر

2 نظر

  1. سلام بسیار عالی بود
  2. سلام
    سپاس....
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.