فال هفته برای متولدین فروردین:
در حال حاضر اعتماد به نفس تان بهترین صلاحی است که برای مقابله با هر نوع مخالفت و برخوردی در اختیار دارید شرایط موجود باعث شده شما از جهات مختلف تحت فشار قرار بگیرید. بهتر است دعوت های این روزها را رد کنید، انرژی و وقت خود را به درستی خرج کنید تا بتوانید از نتایج تلاش تان به خودتان ببالید. از شخصی که می شناسید انتظار معجزه نداشته باشید هیچ اتفاقی نمی افتد. آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید. 

فال هفته برای متولدین اردیبهشت:
شاید این روزها در شرایط خوبی نباشید اما خیالتان راحت است که شرایط متغییر فعلی زندگی تان را دچار خطر و آشفتگی نخواهد کرد. اعتماد به خود و توانایی هایتان را تقویت کنید. شخصی برایتان سودایی در سر دارد به او اطمینان نکنید، به محض متوجه شدن این مسئله آنچه لازم میدانید انجام دهید و از او بدون اینکه متوجه بشود فاصله بگیرید برای حفظ رابطه عاطفی تان از زندگی برای خودتان یک زندان نسازید.

فال هفته برای متولدین خرداد:
بخاطر دیگران و یا به تبعیت از دیگران شخصیت واقعی خود را پنهان و یا تظاهر نکنید نتیجه فاجعه آمیز خواهد بود تنش هایی که این روزها بین شما و دیگران وجود دارد باعث آسیب پذیری شما می شود ممکن است دل تان بخواهد برای مدتی بدون اینکه با دیگران ارتباطی داشته باشید در تنهایی به سر ببرید این روش در حال حاضر نتیجه ای که به دنبالش هستید را در پی نخواهد داشت ممکن است به رابطه ی شما آسیب های جدی وارد کند.

فال هفته برای متولدین تیر:
در ارتباط برقرار کردن بادیگران رفتاری متعادل دارید و در عین اینکه کاملا مستقل هستید برای دیگران مرزهایشان را تعیین می کنید. این اواخر خبری بد مثل آواز برسرتان خراب شده یادتان باشد این روزها نیز می گذرد. برای همکاری گروهی احترام بیشتری قائل شوید دل تان می خواهد با شخصی که در گذشته ارتباط عاطفی داشته اید صحبت کنید یا این کار را هرچه زودتر انجام دهید یا فکرش را بکلی از سرتان بیرون کنید.

فال هفته برای متولدین مرداد:
این روزها به هر کاری که مشغولید جدی بگیرید برایتان نتیجه های قابل توجهی خواهد داشت. شور و هیجان درونی تان را با تفکر هوشمندانه و منطقی ترکیب کنید تا به مشکل برنخورید درست است همه چیز دارد خوب پیش می رود ولی باید احتمالا را هم در نظر بگیرید و برای رویارویی با هرچیزی آمادگی کافی داشته باشید وقت بگذارید و شخصی را متوجه قضاوت اشتباهش بکنید.

فال هفته برای متولدین شهریور:
شما فردی عاقل و بالغ هستید چشمتان را به روی امور کوچک و بی اهمیت ببندید و روی اولویت هایتان تمرکز کنید در موردی به طور کاملا ناگهانی گزینه های فراوان پیش روی شما قرار خواهد گرفت اگر به محدودیت هایتان دقت کنید و حد و مرزهایتان را در نظر داشته باشید به مشکل خاصی برخورد نمی کنید اما اگر به ترس هایتان غلبه کنید و پا را فراتر بگذارید این محدودیت ها برای همیشه کنار خواهید گذاشت. 

فال هفته برای متولدین مهر:
اگر بدون آنکه حواس تان باشد حرف هایی را به زبان بیاورید که نباید می گفتید و یا رازی را که قرار بود مخفی بماند برملا کنید بیش از دیگران خودتان دچار احساس شرمندگی خواهید شد. بحث های پیش افتاده را جدی نگیرید و خود را از جمعی که شما را تشویق به غیبت کردن می کند فاصله بگیرید و اجازه ندهید کوچکترین رفتار دیگران بتواند احساسات ناخوشایندی مثل حسادت را در وجود شما زنده کند. 

فال هفته برای متولدین آبان:
یادتان باشد شما در انتخاب کردن آزاد هستید اما از نتیجه ی انتخاب هایتان نمی توانید فرار کنید در مورد جایگاه فعلی تان در دنیای اطراف خود فکر کنید و اهداف خود را مجددا مورد ارزیابی قرار دهید احساسات شما بر اساس اعتماد دو طرفه بنا شده پس اجازه ندهید وقتی خودتان می دانید چه چیزی برایتان بهتر است دیگران با حرف هایشان شما را نظرات و تصمیماتتان منصرف کنند.

فال هفته برای متولدین آذر:
شور هیجان غیر قابل وصفی که با حضور یک نو رسیده که به خانه تان آمده، می تواند اوضاع این روزها را برایتان زیباتر کند. در حال حاضر هیچ کس نمی تواند به پای اراده و شجاعتی که در شماست برسد. تصمیمی که گرفته اید بسیار خوبست، انعطاف پذیری این روزها می تواند به شما کمک کند تا نظر شخصی را بشنوید و احتمال اینکه ممکن است در مورد مسئله ای مالی را بکنید را بپذیرید. 

فال هفته برای متولدین دی:
طبیعت منطقی و عمل گرای شما کمک می کند تا وضعیت پیچیده ای که این روزها برایتان پیش آمده با مهارت تمام حل کنید با دوست و یا با همکاری که در این اواخر با هم مشکلاتی داشته اید بالاخره کنار خواهید آمد شرایط کنونی شما ایجاب می کند از غرور و خود محوری کاذب فاصله بگیرید اگر در اطراف تان اتفاقات خیلی سریع پیش می رود سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و از کوره به در نروید. 

فال هفته برای متولدین بهمن:
داشتن یک بررسی دقیق و حساب شده از اهدافتان به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید موقعیتهای مناسب برای رسیدن به موفقیت برای خود بوجود بیاورید شاید بهتر باشد برای ورود به هر رابطه ی عاطفی صرف نظر کنید مگر اینکه از لحاظ روحی آمادگی پذیرش هر اتفاقی باشید. در حال حاضر شما مسائل مهمتری برای توجه کردن دارید یادتان باشد که همیشه اوضاع به خوبی الان پیش نخواهد نرفت.

فال هفته برای متولدین اسفند:
اگر در چشم دیگران همچون ستاره ای می درخشید اما این اواخر اتفاقاتی افتاده که باعث شده اعتماد به نفس تان را از دست داده و فکر کنید در زندگیتان موفق نیستید. با خودتان رو راست باشید و معیار های سنجش تان را دوباره بررسی کنید پیشنهادی به شما خواهد شد یادتان باشد در هر شرایطی کاری را انجام دهید که درست است نه کاری که به نظر راحت تر است با یک تماس تلفنی از دو دلی در خواهید آمد. 
سایت رسمی مجید اخشابی
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.