اعجاز معنوی (بخش دوم)

11 شهریور 1397   nedakeshavarz   مطالب و مقالات, عرفان   1 نظر   232 بازدید   |

اعجاز معنوی
ایجاد برکت
در کلامی از پیامبر اکرم(ص) آمده است: هرکس، هنگامی که وارد خانه خود می‌شود، سوره حمد و توحید را قرائت نماید خداوند فقر را از خانه او دور کرده و برکت زندگی او را به حدّی زیاد می‌کند که به همسایگانش نیز می‌رسد.
پیامبر گرامی اسلام(ص) فرمود: فضیلت سوره حمد مانند فضیلت حاملان عرش است، هر کس آن را قرائت کند، ثوابی مانند ثواب حاملان عرش به او داده می‌شود.
از حضرت امام صادق(ع) روایت شده است:‌ «هرکس سوره حمد را قرائت کند، به لطف و عنایت الهی، درهای خیر دنیا و آخرت به روی او گشوده خواهد شد.» (همان، ص 65 به نقل از الدرالمنثور، ج6)

نماز کن فيکون حضرت ابوالفضل عباس بسيار مجرب
سه نماز دو رکعتي توسل به حضرت ابوالفضل العباس(ع)
در هر رکعت بعد از حمد و سوره صد مرتبه يا «حيُّ ياقيُّوم» بعد از سلام نماز، تسبيحات حضرت زهرا(س) بعد از تسبيحات صد مرتبه صلوات بر حضرت ابوالفضل العباس، بعد با اشاره انگشت سبابه دست راست به جانب قبله کرده وصد مرتبه مي‌گويي السلام عليک يا ابوالفضل عباس عليه‌السلام بعد از آن سر به سجده گذاشته دو دست از سر بالا امده و 25 مرتبه مي‌گويي الهي به دو دست بريده ابوالفضل العباس بعد حاجت خود را از آقا حضرت ابو الفضل بخواهيد.
سه نماز نذر آقا کرده، دو تا از نمازها را ادا کرده و يکي از نماز ها را گرو نگه مي‌داريم. 
بعد از اجابت حاجت ادا مي‌کنيم. اين نماز هديه آقا امام رضا است.


2
2
0
2 نفر

1 نظر

  1. سلام خانم کشاورز عزیز با تشکر وسپاس فراوان از زحمات تان وقرار دادن مطالب الهی ،معنوی وناب که با اشتیاق فراوان دنبال می کنم وبا اجازه تو صفحه ی خودم حتما قرار میدم وامیدوارم روز به روز سایت استاد عزیز وگرانقدر پر بار تر ،قلب پاک ومهربانت برای همیشه سر شار عشق به حضرت حق سلامت وپایدار باشید عزیزم
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.