رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- خطوط عرضی
این خطوط نمادهایی منفی هستند که در هر انگشتی یافت شوند، خصوصیات مثبت موجود در آن را خنثی می‌کنند. اگر این خطوط در کوه انگشت عطارد (قسمت پایه انگشت کوچک که هنگام جمع‌شدن به‌شکل یک کوه می‌شود) یافت شود نشان‌دهنده این است که آن فرد از استعداد و توانایی‌های خود در جهت تحقق اهداف پلیدش استفاده می‌کند.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- خطوط عمودی
این خطوط نمادهایی مثبت هستند که در هر انگشتی یافت شوند، خصوصیات مثبت و منافع آن را افزایش و علائم منفی و کمبودهای آن را کاهش می‌دهند. این خطوط مخالف خطوط عرضی هستند. وجود خطوط عمودی بر فراز کوه انگشت عطارد نشان‌دهنده درایت و سخنور بودن فرد در ایجاد یک رابطه موفق و دوستیِ دلپذیر است. این خطوط بیانگر مهارت‌های علمی و شغلی هستند. وجود دو خط عمودی در بالای کوه عطارد نماد یک دکتر یا زیست‌شناس است.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- پنجره‌های مشبک
این علامت نشان‌دهنده خروج انرژی‌ها از دست است. اگر این علائم در سراسر دست گسترش یافته باشند بیانگر این است که آن فرد فاقد قوه تخیل و انگیزه است. وجود یک پنجره مشبک در بالای کوه‌ها موجب تضعیف یا خنثی کردن خصوصیات آن انگشت می‌شود. به‌طورمثال وجود یک پنجره مشبک روی کوه آپولو (انگشت چهارم) برای همیشه فرد را از دستیابی کامل به موفقیت بازمی‌دارد.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- ضربدر
این علامت همیشه بیانگر اختلال، ناامیدی و خطر است و اگر به صورت صلیب باشد، شرایط فوق را برای فرد تشدید می‌کند. این علامت معمولا به تغییرات چشمگیری در بحران و مشکلات اشاره دارد. همچنین تصور می‌شود که این علائم در دو حالت، فال بد را خنثی می‌کنند؛ زمانی که در کوه انگشت مشتری (انگشت اشاره) و یا بین خط هوش و خط قلب قرار گرفته باشد که به رمزورازهای صلیبی معروف است. چنین فردی ادعای بیشتری در فلسفه و عرفان دارد. مکان قرارگیری این رمزورازهای صلیبی نیز بسیار مهم است. اگر نزدیک کوه انگشت مشتری باشد، فقط نشان‌دهنده عرفان در فرد است. اگر این علامت دورتر از کوه انگشت مشتری باشد بیانگر اهمیت اصول و قواعد مطرح شده و تجربیات عرفانی برای فرد است تا اینکه خود فرد مستقیما به دنبال این مسائل برود.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- ستاره
ستاره نماد اتفاقات و توانایی‌های خوب و ناگهانی در زندگی فرد است. امتداد یک خط در یک ستاره نشان‌دهنده بهترین دستاورد ممکن برای فرد است؛ هرچند گاهی یک ستاره پیامد ناخوشایندی به همراه دارد. به‌طورمثال اگر خط انگشت آپولو به یک ستاره منتهی شود، بیانگر شهرتی بزرگ است اما این موفقیت آن‌ها در جامعه گاهی موجب از دست دادن شرایطی در زندگی خصوصی‌شان می‌شود. وجود یک ستاره روی کوه‌های کف دست نشان‌دهنده تخصص و مهارت بزرگی در رابطه با خصوصیات و صفات آن کوه است. یک ستاره همچنین نماد هوشیاری و احتیاط فرد است.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- جزیره
جزیره همیشه یک نماد منفی است. نمادی از ناراحتی‌ها و بیماری‌های ارثی مانند ناراحتی قلبی، عدم تعادل روحی‌روانی و نیز ناراحتی‌های روانی غیرمادرزادی است. وجود این نماد بیانگر نزاع و کشمکش‌های طولانی و مکرر در زندگی شخصی فرد است. یک جزیره روی خط هوش؛ نماد استرس و ناراحتی است که به صورت سردرد خودش را نشان می‌دهد. وجود یک جزیره روی خط سرنوشت نشان‌دهنده پیدایش شک و تردید در فرد است و در قسمت‌هایی که شکل جزیره پهن‌تر می‌شود، این شک و تردید به نقطه اوج خود می‌رسد. این طالع بد نسبت به طول و میزان گسترش جزیره ادامه می‌یابد.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- مربع
مربع همیشه نماد سود و منفعت است. این اثر زمانی افزایش می‌یابد که مربع مجموعه‌ای از خطوط درهم و آشفته مانند زنجیره‌ها، شکستگی‌ها و خطوط نقطه‌ای را احاطه کرده باشد. در این نمونه، مشکلات فرد افزایش می‌یابند اما فرد با تلاش و استقامت قادر به مقابله با آن‌ها است و خطرات کاهش می‌یابند. وجود مربع بعد از خطوط آشفته نماد تعمیر و اصلاح است. در یک حالت علامت مربع نمادی منفی است و آن هم زمانی رخ می‌دهد که مربع در قسمت بالایی کوه ونوس (پایه انگشت شست) و نزدیک به خط زندگی باشد که در این صورت بیانگر حبس یا بازداشت است.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- دایره
دایره نادرترین علامت در کف‌بینی است. این یک نماد منفی است مگر اینکه روی کوهی واقع شده باشد که در این صورت تمام قدرت و خصوصیات آن کوه را افزایش می‌دهد. درصورتی‌که دایره یکی از خطوط کف دست را قطع کند، طالعی بد و غیرقابل اجتناب را برای آن خط به‌وجود می‌آورد.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- مثلث
مثلث نمادی مثبت است. زمانی این اثر قوی می‌شود که به‌عنوان یک علامت مجزا حک شده باشد نه ترکیبی از خطوط منقطع. این علامت نشان‌دهنده رشد و شکوفایی ذهنی و موفقیت در ویژگی‌های مکان قرارگیری آن است. اگر مثلث بر فراز کوه آپولو قرار گرفته باشد بیانگر موفقیت‌های هنری است. اگر به موازات یکی از خطوط کف دست قرار گرفته باشد، اثر آن خط را تقویت می‌کند. مثلث هیچ‌وقت به بالاترین درجه موفقیت نمی‌رسد اما نشان‌دهنده تعادل در موفقیت است و هیچگاه مشکلات و واکنش‌های شدیدی که در علامت ستاره است را ندارد.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- خط سه‌شاخه
این علامت یکی از خوش‌یمن‌ترین علائم در کف‌بینی است. اگر از یکی از خطوط کف دست انشعاب یابد، ویژگی‌های آن خط را گسترش می‌دهد و قدرتی مضاعف از کوه‌ها و خطوط را به نمایش می‌گذارد. اگر سه‌شاخه بر روی کوهی قرار گرفته باشد، خصوصیات آن کوه و کوه مجاور آن را نیز افزایش می‌دهد. سه‌شاخه نمادی قدرتمند است که تمام خصوصیات علامت ستاره را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

- شاخه منشعب رو‌به‌پایین
شاخه‌هایی که از خطوط بزرگ‌تر به سمت پایین می‌افتند نمایانگر ناامیدی در زندگی هستند. فروافتادن شاخه‌ای در طول خط زندگی، ناامیدی در عشق و یا حوادث ناخوشایند را در پی دارد که احساسات فرد را بسیار زیاد درگیر می‌کند. وجود این شاخه در طول خط هوش ممکن است نماد موانعی برای ایده‌آل‌های فرد و سرخوردگی او باشد.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- شاخه منشعب رو‌به‌بالا
این شاخه‌ها بیانگر شکوفایی و الهام ناگهانی و خوشحالی هستند و موجب افزایش خصوصیات محل قرارگیری خود می‌شوند. به‌طورمثال وجود این شاخه در خط هوش و نزدیک به کوه عطارد، نماد قابلیت فرد در اکتشافات و اختراعات مهمی است که تا کنون در ذهن فرد بوده ولی به صورت ناگهانی بروز پیدا می‌کند.

رمزگشایی از مهم‌ترین علائم کف دست


- خطوط خواهر
این خطوط بسیار رایج هستند. وجود آن‌ها در خط مریخ (نزدیک انگشت شست)  بیانگر تقویت قوانین خط زندگی است. خط آپولو یک خط خواهر برای خط سرنوشت است زیرا این خطوط عملکردهای مشابهی دارند و اثر همدیگر را تقویت می‌کنند. خطوط خواهر از خطوط شکسته، کج و فرسوده محافظت می‌کنند و موجب بهبود ویژگی‌های آن‌ها می‌شوند. اگر خطی توسط علائم منفی احاطه شده باشد، خطوط خواهر مانند سپری محافظتی از فرد در برابر مشکلات زندگی محافظت می‌کنند.


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.