عجیب ترین روستای فرانسه

12 آبان 1398   marzie.kokabian   مطالب و مقالات / گردشگری   0 نظر   136 بازدید   |

زندگی در این روستا دل وجرأت می خواهد.

عجیب ترین روستای فرانسهروستایی در جنوب کشور فرانسه در موقعیتی بنا شده که بینندگان آن را با دلهره و ترس همراه می کند.

روستایی بر گوشه گودال بزرگ
روستای بوزولس، از عجیب ترین ولی در عین حال جذاب ترین روستاها در جنوب فرانسه است که قدمت آن به بیش از 10 قرن باز می گردد که طراحی و سبک و سیاق کاملا متفاوتی را دارا می باشد که این دلیلی بر محبوبیت بیش از حد این روستا شده است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران از این منطقه بازدید می کنند. 

از این رو می توان این روستا را یکی از مناطق گردشگری فرانسه دانست که علیرغم جذب گردشگران در طول سال، توانسته است برای ساکنین این منطقه نیز اشتغال زایی نماید. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این روستا دقیقا در گوشه یک گودال بزرگ جای گرفته است که در کنار خطراتی که دارد، در طی این چند دهه چشم انداز زیبایی را به این روستا داده است.

عجیب ترین روستای فرانسه


خانه های این روستا در ارتفاع حدودا 100 متری قرار گرفته اند که بی شک زندگی در این ارتفاع و در حاشیه پرتگاه بسیار سخت خواهد بود و این در حالی است که پهنای این گودال حدودا 400 متر می باشد که یکی از باستانی ترین و قدیمی ترین روستاهای فرانسوی می باشد.

همچنین یکی از زیباترین نقاط مثبت این روستا، دیوارهای سنگی و نماهای یک دست ساختمان های آن می باشد که امروزه حدودا 3000 نفر در این روستا زندگی می کنند و برای دیدن این روستا نیازی به پرداخت پول نیست و می توانید بصورت رایگان از آن بازدید کنید.

عجیب ترین روستای فرانسه


آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی همراز
0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.