عجیب ترین موزه های جهان
موزه‌های عجیبی در جهان وجود دارند که روزانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر دنیا هستند. بیشتر ما وقتی نام موزه را می شنویم فکرمان به سمت موزه های مشهور جهان مثل موزه لوور در فرانسه و یا موزه بریتانیا در انگلیس می رود که هر دو از مقاصد برتر گردشگری جهان بوده و سالانه میزبان میلیونها گردشگر هستند.
اما در جهان موزه های دیگری نیز وجود دارند که گردشگران نه برای آثار تاریخی و نه برای گنجینه های هنری از آنها بازدید می کنند که مشهورترین آنها به ترتیب زیر است:
موزه نمکدان در آمریکا
عجیب ترین موزه های جهان

موزه نمکدان در شهر ممفیس ایالت تنسی کشور آمریکا واقع شده و در آن حدود 20 هزار نمکدان که قدمت برخی از آنها به چند قرن می رسد، به نمایش درآمده اند.

موزه جاروبرقی در انگلیس
عجیب ترین موزه های جهان

موزه جاروبرقی در شهر منچستر کشور انگلیس واقع شده و توسط یک جوان انگلیسی با 126 جاروبرقی راه اندازی شد و در حال حاضر بیش از 1100 جارو برقی در آن در معرض دید عموم قرار گرفته اند.

موزه‌ سوسیس در آلمان
عجیب ترین موزه های جهان

موزه سوسیس در شهر برلین کشور آلمان قرار داشته و در آن علاقه‌مندان به این خوراکی خوشمزه و پرطرفدار می توانند از دستگاه‌هایی که طی چند دهه از آنها برای درست کردن انواع سوسیس‌ استفاده می‌شود، دیدن کرده و در جریان روند رشد این صنعت قرار گیرند.


موزه شکنجه در مالت
عجیب ترین موزه های جهان

موزه شکنجه در شهر تاریخی مدینا کشور مالت واقع شده و در آن ابزارها و مراحل شکنجه محکومان طی چند قرن در یک بنای تاریخی که در گذشته زندانی مخوف بوده، بازسازی شده است.

منبع
1
1
0
1 نفر

3 نظر

 1. خیلی جالب بود عزیزدلم smiley16
 2. خیلی خیلی جالب ودیدنیست ممنون دوست عزیز
 3. نقل قول: soodabeh
  خیلی جالب بود عزیزدلم smiley16

  فدات بشم سودابه جان love

  نقل قول: azadvari01
  خیلی خیلی جالب ودیدنیست ممنون دوست عزیز

  خواهش می کنم عزیزم ممنون از توجه تون smiley17
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.