جعبه جادویی

14 بهمن 1398   azizi   مطالب و مقالات, موفقیت   0 نظر   37 بازدید   |

جعبه جادویی

جعبه جادوییجعبه جادوییچه وقت از این فرایند استفاده کنید
هنگامی که می خواهید انرژی شکل دهنده عالم در جهت خواستهای شما قرار گیرد. هنگامی که می خواهید اطلاعات دقیق تری از آنچه می خواهید به خالق عالم بدهید.

حدود تغییرات احساسی شما
مرحله جعبه جادویی هنگامی برای شما مفید است که درجه گستره ی احساسی شما جایی مابین: 1: نشاط/ آگاهی / اختیار داشتن/ آزادی / عشق / سپاسگزاری و 5:خوش بینی در نوسان باشد. اگر احساس شما جایی میان 1 و 5 قرار دارد. مرحله جعبه جادویی به کار شما می آید. (درجه احساس: 1: نشاط / آگاهی / پذیرش / آزادی / عشق / سپاسگزاری- 2: شور و هیجان- 3: اشتیاق / شادی- 4: توقعات مثبت / باور- 5: خوش بینی- 6: امیدوار بودن- 7: رضایت- 8: ملال- 9: بدبینی- 10: سرخوردگی / بیقراری / بی صبری- 11: آشفته بودن- 12: مأیوس بودن- 13: تردید- 14: نگرانی- 15: ملامت کردن- 16: ناامیدی- 17: خشم- 18: انتقام- 19: نفرت / خشم- 20: حسادت- 21: عدم امنیت / احساس گناه / ناشایستگی- 22: ترس / اندوه / افسردگی / ناامیدی / نداشتن توانایی)

اول از همه یک جعبه خوشگل پیدا کنید، آن قدر خوشگل باشد که هر وقت به آن نگاه می کنید شما را خشنود کند. روی در جعبه، جایی که چشم شما راحت به آن بیفتد بنویسید: هر چه دلم می خواهد در آن جعبه هست. بعد، بخشهایی از مجلات، روزنامه ها، بروشورها را جمع کنید که در آن عکس چیزهایی را که می خواهید مثل: خانه های زیبا، اثاثیه زیبا، خودروهای قشنگ، نقاط دیدنی دنیا، لباسهای قشنگ، مراسم دلخواه مثل ضیافتها، نمایشهای باشکوه، جشنواره های موسیقی و هر چیز دیگری را که دوست دارید داشته باشید یا تجربه کنید، باشد.

همه اینها را در جعبه ی جادویی خود بیندازید و هنگامی که می اندازید بگویید:
هر چه دلم می خواهد در این جعبه هست. دائم عکسهای بیشتری جمع کنید یا آنچه را می خواهید بنویسید و به جعبه بیندازید. هر چه به این کار ادامه دهید، افکار خواستنی بیشتری به ذهن شما می رسد، هر چه این افکار بیشتر شوند، آرزوهای شما بیشتر می شود. هر چه آرزوهای شما بیشتر شود انرژی بیشتری به سوی شما می آید و این انرژی، انرژی زندگی است. با بیشتر خواستن انرژی زندگی در شما بیشتر می شود و با بیشتر نخواستن انرژی مرگ.

هرچه بیشتر در این جعبه بیندازید و در خود مقاومتی نداشته باشید، یعنی تردید نکنید که همه اینها را به دست می آورید، احساس درونی شما بهتر می شود. درها به روی شما باز می شود و به سادگی به این خواسته ها می رسید. کسانی که آیه ی یأس نمی خوانند و به این فرایند اعتقاد دارند و تردیدی در خود احساس نمی کنند خیلی سریع به خواسته های خود می رسند.

اگر آدمی هستید که از وضع خود راضی هستید و از این که خیلی چیزها را ندارید غصه نمی خورید خیلی سریع تر به خواسته های خود می رسید. به عبارت دیگر کسانی که افکار منفی و مقاومت درونی و تردید ندارند این مرحله، زندگی فوق العاده و شگفت انگیزی برایشان فراهم می کند. اگر از این بازی لذت ببرید به طریق فوق العاده ای در خدمت شما قرار می گیرد و برایتان کار می کند. تمرکز بر روی آنچه می خواهید باعث خلق ارادی چیزهای دلخواه شما می شود. از آن مهم تر احساس خوبی است که به شما دست می دهد و به شما می گوید در حالت پذیرش قرار دارید.

تصور کنید در صندلی نشسته اید و کنار صندلی جعبه ای قرار دارد. جعبه قشنگی که اندازه مناسبی دارد. می دانید که قدرت خلاقیت دارید و این جعبه را خود درست کرده اید. دنیای شما در این جعبه است. درست مثل غول چراغ جادویید که روی صندلی نشسته اید و این توانایی را دارید که به هر جای این دنیا بروید و هر چه را می خواهید به دست می آورید.

بنابراین آرزوی خانه زیبایی می کنید و آن را در هر شهری که دوست دارید بنا می کنید. برای خود درآمد فراهم می کنید. هر چیز را که می خواهید برای خود مهیا می کنید. تمام چیزهای زیبا و خواستنی را، هر چه را می خواهید فراهم می کنید و در این جعبه می اندازید. می توانید این بازی را فقط به صورت ذهنی انجام دهید، اما اگر واقعاً جعبه ای فراهم کنید و چیزهایی که نشانگر آرزوهای شماست در آن بیندازید بیشتر لذت خواهید برد.

به هر آنچه که می خواهید اگر مقاومت درونی افکار منفی و تردید نداشته باشید خواهید رسید. اما اگر مقاومتی در کار باشد زمان بیشتری طول می کشد تا به خواسته های خود برسید. هنگامی که چیزی را مجسم می کنید کاملاً اختیار خلاقیت را در دست دارید. ممکن است این مرحله بنظرتان عجیب و غیر عادی بیاید اما مرحله ی قدرتمندی است. زیرا قدرت تصویرسازی شما را غنا می بخشد. بیشتر مردم این قدرت را دارند اما ارادی نیست و خلاقیتی در آن دیده نمی شود. وقتی چیزهای موردعلاقه خود را به جعبه می اندازید بیشتر به آنها فکر می کنید و آنها را از یاد نمی برید. از این بازی لذت خواهید برد. وقتی بخواهید به شما داده می شود.


منبع: کتاب "بخواهید تا به شما داده شود"
نویسنده: استرو جری هیکس

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.