بازی کامیابی

20 بهمن 1398   azizi   مطالب و مقالات, موفقیت   0 نظر   26 بازدید   |

بازی کامیابی

بازی کامیابیبازی کامیابی


چه وقت از این فرایند استفاده کنید:
هنگامی که می خواهید قدرت تصویرسازی خود را گسترش دهید. هنگامی که می خواهید به آرزوی خود دقت و وضوح بیشتری بدهید. هنگامی که می خواهید پول بیشتری نصیبتان شود. هنگامی که می خواهید چیزهای متفاوتی را به دست آورید.

بازی کامیابی هنگامی برای شما مفید است که درجه احساس شما جایی مابین 1: نشاط/ آگاهی / اختیار / آزادی / عشق و 16: ناامیدی در نوسان باشد. (درجه احساس: 1: نشاط / آگاهی / پذیرش / آزادی / عشق / سپاسگزاری- 2: شور و هیجان- 3: اشتیاق / شادی- 4: توقعات مثبت / باور- 5: خوش بینی- 6: امیدوار بودن- 7: رضایت- 8: ملال- 9: بدبینی- 10: سرخوردگی / بیقراری / بی صبری- 11: آشفته بودن- 12: مأیوس بودن- 13: تردید- 14: نگرانی- 15: ملامت کردن- 16: ناامیدی- 17: خشم- 18: انتقام- 19: نفرت / خشم- 20: حسادت- 21: عدم امنیت / احساس گناه / ناشایستگی- 22: ترس / اندوه / افسردگی / ناامیدی / نداشتن توانایی)

در این مرحله یک حساب سپرده فرضی برای خود تصور می کنید که در آن پول می گذارید و پول برمی دارید. درواقع بانکی در کار نیست اما شما برای خود پس انداز درست می کنید و از آن برمی دارید و خرج می کنید و می توانید حساب این کار را در رایانه شخصی خود نگه دارید یا دفتری برای خود تهیه کنید که فرض کنید دفتر پس انداز شماست و از تکه کاغذهای سفید هم به عنوان چک استفاده کنید. سعی کنید تا می توانید این بازی را جدی جلوه دهید.

روز اول سپرده ای معادل 500.000 ریال برای خود در بانک بگذارید و تا عصر آن را خرج کنید. به عبارت دیگر چک بکشید و پولها را صرف خریدهای خیالی کنید. هدف از این بازی این است که احساس کنید دارا هستید و چیزهایی را که می خواهید بخرید.

روی چکها قید کنید (در قسمت در وجه، نوشته شود مثلا در وجه خرید یک دست گوشی سامسونگ گراند) یا مثلاً این پول صرف خرید کفشهایی که دوست دارم یا فلان عطر یا کتاب شده است. می توانید همه پول راامروز خرج کنید یا مقداری از آن را نگه دارید. هر چند توصیه ی ما آن است که همه ی پول را امروز خرج کنید و فردا برای خود سپرده ی جدید تصور کنید:

روز دوم سپرده شما ریال باشد. 1.000.000 ریال باشد.
روز سوم سپرده شما ریال باشد. 3.000.000 ریال باشد.
روز چهام سپرده شما ریال باشد. 4.000.000 ریال باشد.

وقتی به روز پنجم رسیدید 5.000.000 ریال در حساب خود بگذارید. اگر این بازی را تا یکسال ادامه دهید سپرده کلانی در دفتر شما ثبت خواهد شد. برای خرج کردن و حساب و کتاب نگه داشتن احتیاج به تمرکزی نیرومند دارید و این تمرکز قدرت شما را افزایش می دهد.

در این بازی یاد می گیرید که، قدرت تصور خود را با اختیار خود هدایت کنید. این بازی در ابتدا سخت به نظر میرسد، اما هر چه جلو بروید قدرت تخیل شما قوی تر می‌شود و هر چه تخیل شما قوی تر شود تمرکز شما بر دست و دلبازی و تفریح بیشتر می شود و قدرت جذب شما نیرومند می گردد.

مقاومت و تردید در شما از بین می رود و قدرت پذیرش شما زیاد می شود. بنابراین با تغییر دیدگاه تجربیات زندگی شما هم تغییر خواهد کرد. نه فقط شرایط مالی شما بهتر خواهد شد بلکه تمام آنچه را در این بازی انجام داده اید وارد زندگیتان خواهد شد. این بازی را به هر طریقی که دوست دارید می توانید انجام دهید. هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد. تنها چیزی که اهمیت دارد آن است که از قدرت تخیل خود نهایت استفاده را بکنید.

اگر مجسمه ساز باشید، روز اول کار توده ای از گِل را روی میز نمی اندازید و نمی گویید آه، نتونستم چیزی درست کنم. اول گِل را ورز می آورید و به تدریج سعی می‌کنید به آن شکل بدهید.

قسمت‌های زاید را حذف می کنید. به بعضی قسمتهای گِل اضافه می کنید، به ریزه کاریها می پردازید تا کم کم شکل دلخواهتان را به دست آورید. شکل دادن به توده  بی شکل انرژی هم به تمرین و دقت و زمان نیاز دارد. بیشتر شما هیچ تلاش آگاهانه ای برای شکل دادن به افکارتان انجام نمی دهید.

درست مثل آن است که توده گِل را کسی دیگر شکل داده و کار شما در تمام عمر آن است که غرولند کنید. "اصلاً خوب درست نشده"، " پدر و مادرم آن را اینطوری شکل دادند" یا "وضعیت اقتصادی بد باعث این وضع شد.

یا این جامعه پر است از بی عدالتی و بی انصافی، من چکار می تونم بکنم؟" و ما به شما می گوییم: دستهایتان را در گِل فرو ببرید. از طریق قدرت آرزوهایتان انرژی جذب کنید و گِل را با قدرت تصور خود شکل بدهید.

وقتی بازی کامیابی را با شادی انجام دهید نه تنها وضع مالی شما بلکه سایر جنبه های زندگی تان هم اصلاح خواهد شد. این بازی نه تنها منجر به افزایش ارتعاشات در اطراف چیزهایی خواهد شد که می خواهید بلکه باعث می شود چیزهای مورد علاقه تان به سوی شما جذب شوند. ما به شما قول داده ایم که هر چه می خواهید به دست آورید اما این کار با تغییر ارتعاشات وجود شما ممکن است.

منبع: کتاب "بخواهید تا به شما داده شود"
نویسنده: استرو جری هیکس

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.