مرحله کیف پول

5 فروردین 1399   azizi   مطالب و مقالات, موفقیت   0 نظر   33 بازدید   |

چه وقت از مرحله کیف پول استفاده کنید؟
هنگامی که می خواهید پول بیشتری به دست آورید. هنگامی که می خواهید احساس و نگرش خود را درباره ی پول عوض کنید تا پول بیشتری به سوی شما جاری شود. هنگامی احساس می کنید در زندگی دچار مضیقه ی مالی هستید.

مرحله کیف پولمرحله کیف پول


مرحله کیف پول هنگامی برایتان سودمنداست که درجه گستره عاطفی شما جایی مابین
6: امیدواربودن و 16: ناامیدی در نوسان باشد(درجه احساس: 1: نشاط / آگاهی / پذیرش / آزادی / عشق / سپاسگزاری- 2: شور و هیجان- 3: اشتیاق / شادی- 4: توقعات مثبت / باور- 5: خوش بینی- 6: امیدوار بودن- 7: رضایت- 8: ملال- 9: بدبینی- 10: سرخوردگی / بیقراری / بی صبری- 11: آشفته بودن- 12: مأیوس بودن- 13: تردید- 14: نگرانی- 15: ملامت کردن- 16: ناامیدی- 17: خشم- 18: انتقام- 19: نفرت / خشم- 20: حسادت- 21: عدم امنیت / احساس گناه / ناشایستگی- 22: ترس / اندوه / افسردگی / ناامیدی / نداشتن توانایی)

شاید هیچ عاملی در فرهنگ شما به اندازه ی پول اهمیت نداشته باشد. زیرا وسیله ای است که با آن بسیاری از مقدمات رفاه و آسایش را می توان فراهم کرد. بسیاری از مردم بدون آن که متوجه باشند بیشتر متوجه فقدان پول هستند تا حضور آن در زندگیشان.

بنابراین با آن که می دانند چیزی که می خواهند چیست اما خود را از آن دور می کنند زیرا بیشتر بر نبود آن تمرکز دارند تا بودن آن. مرحله ی کیف پول به شما کمک می کند تا ارتعاشاتی شایسته ی کسب پول به دست آورید نه ارتعاشات دور کردن پول.

اول یک چک پول 50 هزار تومانی یا کمتر بردارید و در کیف یا جیب خود بگذارید . همیشه آن را همراه داشته باشید و یادتان باشد که پول آن جاست. همیشه از این که آن جاست احساس رضایت کنید و به احساس امنیتی که به شما دست میدهد فکر کنید.

حالا در طی روز به چیزهایی فکر کنید که با این چک پول می توانید بخرید. وقتی از کنار یک رستوران شیک می گذرید به خود بگویید اگر بخواهید می توانید داخل شوید و غذای مفصل دلخواهی سفارش 
دهید.

وقتی از جلو لباس فروشی می گذرید یادتان باشد اگر بخواهید می توانید بلوز یا شلوار قشنگی را خریداری کنید. با نگه داشتن این چک پول و خرج نکردن آن هر وقت که به یادش بیفتید ارتعاشات آن را دریافت می کنید.

اگر این پول را خرج نکنید و فقط در ذهن خود از آن استفاده کنید 20 یا سی بار ارتعاشات آن به شما می رسد و انگار چند صدهزار تومان را به راحتی و برای دل خودتان خرج کرده اید.

هر بار که یادتان می افتد قدرت خرید این یا آن کالا را دارید به احساس برکت و سعادت مالی افزوده اید. بنابراین قدرت جذب شما بیشتر می شود. بنابراین برای آن که برکت و ثروت را جذب کنید لازم نیست واقعاً ثروتمند باشید. اما احساس ثروت به شما دست داده است.

به عبارت دیگر احساس نداشتن ثروت باعث مقاومتی درونی می شود و جلو کسب ثروت را می گیرد. بنابراین با خرج کردن ذهنی این پول به دفعات مکرر ارتعاشات سعادت و ثروت، امنیت، فراوانی و تأمین مالی را در خود احساس می کنید و مبدأ عالم با ارتعاشات هماهنگ به شما پاسخ می گوید.

هنگامی که احساس فراوانی ثروت به شما دست می دهد اتفاقات جادویی برایتان به وقوع می پیوندد. درآمد کنونی شما بیشتر می شود. از جاهایی که انتظار ندارید پول برایتان می رسد. دستمزد یا حقوق شما بالا می رود، کالایی را که خریده اید با سود زیادی می فروشید، کسانی که نمی شناسید به شما پول می دهند.

می بینید چیزهایی که می خواستید برایشان پول خرج کنید، به شما می رسند. بدون آن که پولی خرج کرده باشید. فرصتهای جدیدی برای کسب درآمد نصیبتان می شود. انگار دریچه ی فراوانی و ثروت به رویتان باز می شود و حیرت می کنید از این که این همه پول و ثروت تا به حال کجا بوده است.

این مرحله ساه اما بسیار مؤثر است وقدرت جذب مالی شما را افزایش می دهد. وقتی اوضاع مالیتان بهتر شد آن چک پول را با یک چک پول 100 هزار تومانی یا 200 هزار تومانی و بیشتر عوض کنید.

خواهید دید حد و حدودی برای وصول جریان پول وجود ندارد. قبل از آن که ثروت به سوی شما جاری شود باید احساس فراوانی بودن و داشتن را تجربه کنید. یادتان باشد همیشه نمی توانید فکر نداشتن و مضیقه را از سرتان بیرون کنید.

کاری که می توانید بکنید بیشتر فکر کردن درباره ی داشتن و فرستادن انرژی به سوی افکار ثروت و دارایی است. یعنی این که مجسم کنید پول فراوانی به شما رسیده است.

کسی به من گفت: این مبلغ یعنی 50 هزار تومان پول خیلی زیادی نیست که بشود با آن کارهای بزرگی انجام داد. پاسخ دادیم: موضوع را نگرفتید. 50 هزار تومان وقتی صد بار خرج شود انرژی 5 میلیون تومان به شما می رسد و احساس شما را تغییر می دهد؛ درنتیجه باعث جذب پول بیشتری می شود. مرحله کیف پول وسیله دیگری است تا توجه شما معطوف به آن چیزی شود که احساس خوبی را در شما برمی انگیزد.


منبع: کتاب "بخواهید تا به شما داده شود"
نویسنده: استرو جری هیکس

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.