بعد پنجم سطح نور

8 بهمن 1399   پریسا خاکی   مطالب و مقالات, علم و آموزش   0 نظر   89 بازدید   |

بعد پنجم در میان ابعاد بالاتر، پایین ترین بعد نورخالص وعشق بی قید وشرط وانرژی مبدا است پیش از آنکه به قلمروهای محدودیت و دوگانگی وارد شود.

بعد پنجم سطح نوربعد پنجم سطح نور

این بعد، فراتر از زمان خطی است یعنی در آن خطوط زمانی مختلف، قابل دسترس می باشند. زندگی فیزیکی در این سطح، همچنان امکان پذیر است ، هرچند که بدن، سبک تر بوده و ساختار سلولی متفاوتی دارد. هرگاه بدن فیزیکی به طور کامل به این ساختار برسد، دیگر دردی وجود ندارد. دیگرترسی وجود ندارد .

اینجا سطح عشق بی قید و شرط و فراوانی است که ظهور فیزیکی پیدا می کند. «خود برتر» به طورکامل وارد بدن فیزیکی شده و سُکان را به دست می گیرد. این موضوع با دریافت پیام از خود برتر خیلی فرق می کند. ورود خویشتن برتر به بدن فیزیکی، احساسی بسیار نیرومند است. جریانی شدید از انرژی عشق بی قید و شرط است . همه چیز آسان و سبک احساس می شود. خود برترپیش از آنکه بتواند به طور کامل در بدن جای بگیرد، می باید شفای تمام بدنها ( ذهنی، عاطفی و فیزیکی) به طورکامل صورت گرفته باشد. خود برتر می آید و می رود تا زمانی که بتواند به طور دائم مستقر شود. شما خواهید دانست چه زمانی خود برترتان با شما آمیخته شده ، وقتی هیچ پرسشی در باره جریان کائنات ندارید و خود را با اطمینان به این سفر می سپارید. بنابراین دیگر نیازی به دخالت و کنترل آن وجود ندارد. در بعد پنجم همه کارها بر اساس عشق است. این، سطح یگانگی است . جایی است که با هرکس و هرچیز دراطرافمان مرتبط هستیم. از جمله با مبدا مقدس انرژی . در بعد پنجم در آگاهی واحد بسر می بریم. به یاد می آوریم حقیقتا که هستیم و از روح ابدی آگاه می شویم.

به ظهوررساندن، آسان می شود و زندگی رویایی مان به واقعیت بدل می شود. در 5D همه چیز بدون سختی بدست می آید، زیرا دریافته ایم که انرژی کیهانی همیشه در جریان است و ما را هدایت می کند. هیچ محدودیتی نیست. ما در آزادی کامل و اطمینان بسر می بریم. از آنجا که ترسی وجود ندارد، سالخوردگی و مرگ نیز وجود ندارد. هرقدرکه دلمان بخواهد زندگی می کنیم تا زمانی که تصمیم به ترک بدن بگیریم و این کار به نرمی و بدون درد اتفاق می افتد.

زندگی کردن در بعد پنجم، زندگی از طریق قلب است. ما با قلب هایمان ارتباط برقرار می کنیم و می توانیم بلافاصله این ارتباط را حس کنیم. .
هنگامی که شخص، فرکانس خود را تا سطح 5D بالا می برد، دیگر بازگشت به ابعاد پایین تر ممکن نیست، مگر آنکه روح، آن را آگاهانه انتخاب کند. این کاری است که بسیاری از افراد ستاره ای و فرشتگان برای کمک به عروج انسانها انجام داده اند. افراد 5D ازفرکانس های 3Dدر امان اند زیرا دیگر با آن هم طنین نیستند. آنها دیگر تیرگی ها را جذب نکرده و منحصرا در نور بسر می برند. آنها توسط افراد 3D که هنوز وارد پروسه عروج نشده و نسبت به فرکانس های بالاتر پذیرا نیستند، دیده نمی شوند. دوگانگی و زمان خطی از بین می روند و آنچه بر جای می ماند، زندگی در«اکنون» است. تمام تجربه ها با سپاسگزاری همراه است زیرا روح می داند که همه چیز دارای هدف و برای رشد و افزایش آگاهی است.

نیازی به اثبات حقانیت نیست زیرا دیگر ایگو( نفس) وجود ندارد. نفس ما به روح آزاد ارتقا یافته و همگام با جسم و روح ما کار می کند. در بعد پنجم ، ما هیچ چیزی را از سوی افرادی که هنوز به این سطح نرسیده اند، به خود نمی گیریم. ما می دانیم آنها در کجای این سفر قرار دارند و آنها را قضاوت و سرزنش نمی کنیم بلکه بی قید و شرط به آنها عشق می ورزیم، زیرا می دانیم آنها بخشی از کل هستند. ما می دانیم هیچ خطری وجود ندارد. می دانیم نور ما بسیار درخشان است و خودبخود تاریکی را حذف می کند.

ما برطبق قوانین جهانی انرژی زندگی کرده و می دانیم آنچه را به آن می اندیشیم، خلق می کنیم. هیچ گونه قانون بشری وجود ندارد زیرا افراد به جریان انرژی که آنها را به پیش برده و هدایت می کند، اطمینان کامل دارند. دیگر نیازی به دارایی و مقام اجتماعی نیست زیرا دیگر رقابت و مقایسه ای در کارنیست. همه چیز مشترک می شود. ما خودمان را دوست داریم و به عنوان بخشی از کل، قدردان خود هستیم. می دانیم نیازهای ما همیشه برآورده شده و همواره تحت مراقبت هستیم. همواره سپاسگزاریم.
هرگاه پیوسته در 5Dزندگی کنیم، به وضعیت « روشن شدگی » رسیده ایم. جای شگفتی نیست که به آن بهشت روی زمین گفته اند.

rainbowgate_clinic@
0
0
0
0 نفر
اشتراک گذاری:
 1. علاقه مند به نجوم وستاره شناسی (منجم آماتور)
  نوازنده سنتور بودم دوسال
  دوسال ورزش رزمی کار کردم و مقام سوم کشوری دارم در هاپکیدو و نانچیکو
  دیپلم کامپیوتر( فتوشاپیست) دیپلم تجربی.. دیپلم خیاطی
  علاقه مند به عکاسی.. آسمان شب ..سفر و فیلم های علمی تخیلی و......
  علاقه مند به مبحث های انرژی مثبت و قانون جذب و مدیتیشن و فرکانس ها و......
  پیجم در اینستا
  aseman.abi336699@
  majidakhshabi_poster@
  البته قبلا دوسال عضو فعال سایت و نت پارک بودم......( جام و ما ) و ( اسکرین سیورهای موزیکال)
  متولد 19 دی ماه 1365
  ارسال پیغام خصوصی تعداد مطالب ارسالی : 21 | تعداد نظرات : 16 | گروه کاربری : عضو سایت
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/majidakh/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 87

ارسال به ایمیل دوستم!

عنوان مطلب: / خلاصه مطلب: را ارسال کن به ایمیل دوستم: نام خودم:     

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.