جفت های روح

3 مهر 1400   پریسا خاکی   مطالب و مقالات / علم و آموزش   0 نظر   103 بازدید   |

دلتنگی جفت های روحی برای یکدیگر فقط یک احساس نوستالژی عادی نیست. بلکه بسیار عمیق و قابل احساس هست.

در غیاب همتای خود، شما واقعاً می توانید احساس عمیق و عجیبی در عمق استخوان های خود احساس کنید! جفت های روحی به دلایل بیشماری به هم عشق می ورزند هستند.

اول از همه، آنها جفت ابدی یکدیگر هستند. منظور من از این جمله چیست؟ خوب، بگذارید بگویم که اولین دیدار آنها در دنیای واقعی در واقع اولین جلسه آنها نبوده است.

قبل از تناسخ در دنیای فیزیکی ( از روح تا انسان) آنها در اتحاد بوده اند، بنابراین آنها احساس تعلق فوری و اشتیاق به یکدیگر می کنند.

آنها می خواهند این اتحاد را دوباره ایجاد کنند. به همین دلیل ارتباطی که آنها دارند بسیار نادر و قوی است.

جهان ، آنها را به کنار هم بودن سوق می دهد. آیا تا به حال فکر کرده اید که علی رغم جدایی های متناوب، به نوعی شما و جفت روحی تان همچنان در حال سُر خوردن به سمت یکدیگر هستید؟! منظورم این است که همیشه نمی تواند یک تصادف باشد!
جفت های روح
خودبرتر با روش های مرموزی کار می کند. این سرنوشت شما است که در نهایت داستان زندگی تان در کنار جفت روحی تان پایان پذیرد.

به همین دلیل است که هرچقدر هم که بخواهید رابطه را پیچیده کنید ، جهان تلاش می کند تا از طرف شما جبران کند. خالق همیشه موفق است.

این باعث می شود دیوانه وار دلتنگ همتای خود شوید. نمی توانید روی هر چیز یا شخص دیگری تمرکز کنید. زمانی فرا می رسد که به عشق به جفت روحی خود تسلیم شوید.

علاوه بر این، جفت های روحی از طریق تله پاتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. تله پاتی آنها را قادر می سازد تا از ضمیر ناخودآگاه یکدیگر استفاده کرده و بر روحیه و خلق و خوی یکدیگر تاثیر بگذارند.

هر زمان که همتای شما بشدت برای شما دلتنگ شود ، شما یک احساس شدید دوست داشتن ، بصورت تله پاتی را احساس خواهید کرد. باور نکردنی است که وقتی عشق به وجود انسان دامن می زند چقدر ذهن او می تواند قدرت یابد!

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.