کریس آنجل نابغه جادوگری مشاهیر جهان
كريس آنجل، نابغه جادوگري
به جادو و جنبل و اين چيز ها اعتقاد داريد؟ اصلا جادوگر ديده‌ايد؟ دراين جهان همه چيز ممكن است، در واقع ناممكن وجود ندارد و فقط ساخته ذهن بشريت است. در اين قسمت از معرفي بزرگان هنر، به معرفي كسي مي پردازيم كه در نوع خود بي نظير است. كسي كه مي توان به او لقب جادوگر و يا شعبده باز را داد... کریس آنجل در سال ۱۹۶۷ در آمریکا بدنیا آمد. او به همراه مادر یونانی، پدر و دو برادرش Costa و JD و دوگربه خانگیش در نیویورک بزرگ شد. البته او تنها جادوگر يا همان شعبده باز نيست، بلكه موسيقي؛ بدلكاري، و ...هم از هنرهاي او هستند. وي در نوجوانی به یادگیری و نواختن سازهای موسیقی مثل فلوت و آكاردئون پرداخت. یکی از بزرگترین مشکلات کریس در زندگی از دست دادن پدرش بدلیل سرطان بود. همه كارهايي كه اينك انجام ميدهد، در شش سالگي اولين جرقه اش زده شد. وقتی در سن ۶ سالگی به سر مي برد، عمه او یک شعبده بازی با ورق برای او انجام داد كه مسیر زندگی کریس تغییر کرد و از همان دوران به انجام کارهای عجیب و غریب و شعبده بازیهایی که بیشتر جنبه واقعیت داشته باشند پرداخت. او از همان دوران نوجوانی در مهمانیها و جشنها شروع به انجام شعبده بازیهای فراگرفته و ابتکاری خود میزد. در همین زمان شعبده بازی بنام James Randi که از خوانندگان گروه AngelDust بود ورقهای بازی را بنام Angel منتشر کرد و آهنگ MindFreak را برای برنامه‌های نمایشی کریس آماده کرد. آن زمان بود كه به خود لقب كريس آنجل را داد.
کریس با پشتکار و تلاشهای روز افزون به اوج قدرت و شهرت رسید تا آنجا که در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ جایزه IMS Magicians (International Magicians Society) که از سال ۱۹۶۸ تا بحال مجموعا ۳۷۰۰۰ عضو در سراسر دنیا دارد از آن خود كرد و در سال ۲۰۰۵ برنده جایزه بزرگترین شعبده باز آمریکا شد و برنامه‌ای در یکی از کانالهای ماهواره بنام A&E هرهفته کارهای جدیدش را پخش میکند. يكي از جالب ترين كارهاي او، برش دادن به بدن انسانها، و ناپديد كردن مجسمه بزرگ آزادي بود. او در این کانال شروع به آموزش کارهای ساده شعبده بازی به بینندگان کرد و در مصاحبه‌ای با Penn Jillette اظهار کرد که باور نمیکند که انسانی با که قدرت ماوراءطبیعه وجود داشته باشه. او ميگويد: هيچ چيز ماوراء اطبيعه نيست و حتي چندي پيش در يكي از برنامه ها، كسي كه ادعاي داشتن اين نيرو را مي كرد، حضور داشت و ادعا كرد با ارواح سر و كار دارد. روحي را احضار كرده بود و توسط او قفل گاو صندوق را باز كرد. كريس از جايش بلند شد و براي اينكه به او ثابت كند چنين چيزي ممكن نيست،‌دو كلمه در دو پاكت مختلف نوشت و از آن مرد خواست حدس بزند آن دو كلمه چيست. آن مرد موفق نشد و با حالتي پرخاشگرانه برنامه را ترك كرد. سپس كريس پاكت اول را گشود و در آن نوشته شده بود: 11 سپتامبر. كريس ادامه داد: اگر كسي چنين قدرتي داشت كه همه چيز را از قبل حدس بزند، مي توانست واقعه 11 سپتامبر را پيش بيني كند تا از آن جنايت هولناك جلوگيري به عمل مي آمد.
او، استاد ساخت و طراحی مواد منفجره و شیمیایی است(گواهینامه حرفه ای خود را در سن ۱۸ سالگی دریافت کرد که جوانترین سن برای دریافت این مدرک می باشد)، کمربند مشکی در کاراته دارد. کنگ فو را زیر نظر یکی از استادان مشهور کنگ فو فرا گرفت، به زبان یونانی تقریبا مسلط است، رکورد طولانی ترین زمان معلق بودن در هوا را شکست و همچنين رکورد طولانی ترین زمان ماندن در آب را شکست(۲۴ ساعت بی وقفه)
به همّت: سونيا خندان
مسئول انجمن هاي: دين و انديشه_ عرفان
ايميل: hakimnezami99990@yahoo.com
شناسه: hakimnezami9990
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.