روانشناسی: آیا زن ها از هم متنفرند؟-قسمت اول

خانم ها به طور غیرمستقیم با هم رقابت می کنند زیرا نیاموخته اند چگونه امیال، احساسات و اهداف درونی خود را بشناسند و آن ها را به سمت واقعیت هایی ملموس هدایت کنند.

"شاید با خواندن عنوان این مطلب شوکه شده باشید ، خانم ها شاید اعتراض کنند اما اگر کمی با دقت به اطرافتان نگاه کنید متوجه موضوع خواهید شد ، خانم ها معمولا با هم کنار نمی آیند و این موضوع چیزی نیست که با سهل انگاری از کنار آن رد شویم ، آنها عالی هستند وهر کاری را به بهترین شکل انجام می دهند اما گویی یک رقابت درونی دائمی میان آنها در میان است ، چیزی که گاهی حتی از وجود آن آگاه نیستند ."

خانم ها در سطح اجتماعی با هم رقابت می کنند، معیارهای برنده شدن معمولا توسط دیگران وضع شده اند و نتایج شخصی و غیر ملموس هستند. خانم ها معمولا بنابر ویژگی هایی که تحت کنترلشان نیست مورد قضاوت قرار می گیرند؛ چیزی که آن ها خلق نکردند و در محیط بیرونی آن ها وجود دارد مانند ظاهر جسمی شان. موفقیت او بر مبنای ارزیابی های بیرونی، شخصی و جانبدارانه دیگران است. او نمی داند که چگونه رقیبش را شکست دهد زیرا رقیبش هم کنترلی بیش از او بر اوضاع ندارد. واقعا چگونه می توانید از زن دیگری زیباتر باشید، زمانی که تصمیم چیزی جز عقیده فرد دیگری در مورد زیبایی نیست؟

چگونه می توانید سلیقه فردی را در مورد سایز و شکل مشخصی از بدن، رنگ چشمی خاص یا علاقه به رنگ بور تغییر دهید؟
لازم است چندین نفر فکر کنند که شما زیبا هستید پیش از اینکه قضاوتشان معتبر و با معنا باشد؟ نیاز دارید چه کسی به شما بگوید زیبا هستید پیش از اینکه باور کنید گفته اش صحیح است .... کارگران ساختمانی، راننده های کامیون، مردی که در خیابان راه می رود،پدر روحانی ، پاپ اعظم یا کارفرمایتان؟

خانم ها برای جلب توجه مردان با هم رقابت می کنند و این مسئله موجب افزایش ارزش شخصی یا عزت نفس آن ها می شود. خانم ها سعی میکنند از بقیه همجنسان خود توجه برانگیزتر لباس بپوشند و اندام زیباتری داشته باشند.

خانم ها به طور غریزی می دانند که وقتی موضوع رابطه میان زن و مرد مطرح باشد مردان قدرت کم تری دارند. خانم ها می دانند اگر بین زن و مردی رابطه ای افلاطونی(رابطه ای بدون لذت ها ی جسمی) برقرار باشد، در نود درصد موارد به این دلیل است که زن خواهان رابطه جسمی با مرد نیست و نه برعکس. اکثر خانم ها فکر نمی کنند که مردان به دلیل عشق انکارناپذیر، وفاداری و احترامشان به روابط متعهدانه، از لحاظ روحی و جسمی قادر به مقاومت در برابر مهارت زن دیگری باشند . اگر مردی با زن بسیار زیبایی وارد رابطه نشود، اکثر خانم ها فکر می کنند به این دلیل است که زن دیگر نتیجه این نوع رابطه را تحت کنترل داشته است. زنان تصور می کنند مردان زنان بسیار زیبا را غیرقابل مقاومت می دانند و اگر آن زن بسیار زیبا شریکش را بخواهد، مرد برای همراهی با او خواهد بود...


ادامه دارد...0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.