ایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تانایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تان


برای ایجاد تغییر در خانه و تزیین دیوارهای آن کافی است کمی خلاق باشید و از وسایلی که در اطرافمان هست به خوبی استفاده کنیم و سری به لوازم قدیمی که از بازار خریده ایم و مدتهاست که بی استفاده مانده بزنیم.

تغییر رنگ و طرح دیوارهای خانه هم می‌تواند تغییری اساسی در آن ایجاد کند. البته رنگ‌ کردن کل دیوارها یا استفاده از کاغذ دیواری برای همه اتاق‌ها ممکن است هزینه زیادی داشته باشد و برای همین خیلی‌ها اصلا به فکرش نمی‌افتند، اما می‌توان فقط یکی از دیوارها را با استفاده از طرح و رنگی متفاوت پوشاند و مدلی جدید به خانه بخشید.

ایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تانایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تانعلاوه بر این، با استفاده از عکس‌ و قاب عکس هم می‌توان دیوارهای خانه را تزئین کرد. فقط باید بر اساس اندازه و رنگ دیوار، عکس‌ها و قاب‌های مناسب را انتخاب کنید. زمانی که تمام سطح دیوار با عکس پوشانده می‌شود، طرح جالبی ایجاد کرده و خانه‌تان را زیباتر می‌کند. علاوه بر قاب، بشقاب‌های زیبا هم می‌تواند دیوارتان را تزئین کند.

البته قفسه‌های دیواری یا طبقات هم می‌تواند در زیبایی بیشتر دیوارها اثر بگذارد ولی بعضی‌ها بدون توجه به اندازه و رنگ از این لوازم استفاده می‌کنند که فقط موجب به هم ریختگی بیشتر و بی‌نظمی می‌شود. در حالی که با یک طبقه‌بندی مناسب برای هر دیوار می‌توانید محیط را زیباتر از قبل کنید. این طبقه‌بندی هم نباید کار خیلی سختی باشد چون لازم نیست طبقه‌های گرانقیمت و جدیدی بخرید؛ بلکه می‌توانید برای این کار از تخته چوب‌هایی که به کارتان نمی‌آید استفاده کنید و پس از انتخاب رنگ مناسب آنها را به شیوه‌ای که می‌خواهید روی دیوار نصب کنید.

ایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تانایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تانکسانی که هم که به سبک های سنتی و روستایی علاقه مندند می توانند با استفاده از تکه چوب های پرداخت شده یا تخته های چوب، دیوار اتاق خود را بپوشانند. البته علاوه بر رنگ های اصلی چوب می توانید از چوب های رنگ شده به رنگ مورد نظر شما هم استفاده کنید.

ایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تانایده هایی فوق العاده برای تزیین دیوار خانه تان


1
1
0
1 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.