دانلود WinZip System Utilities Suite 2.0.648.13214
نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر

نرم افزار WinZip System Utilities Suiteبا استفاده از نرم افزار WinZip System Utilities Suite می توانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید و بالاترین کارآیی کامپیوتر را به ارمغان بیاورید. ابزار حرفه ای و قدرتمند این نرم افزار برای کمک به پاک سازی، محافظت و بهینه سازی سیستم طراحی شده است...بیش از 20 ابزار سیستم برای بهینه سازی کارآیی کامپیوتر در این نرم افزار وجود دارد. امکانات آن تنها با یک کلیک فعال می شوند و استفاده از آنها بسیار ساده است. گزینه های خودکار موجود در آن نیز بر سهولت استفاده از نرم افزار می افزایند. رابط گرافیکی کاربر پسند ، WinZip System Utilities Suite را به یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارهای بهینه سازی کامپیوتر تبدیل کرده است.

امکانات و فواید نرم افزار WinZip System Utilities Suite

- پاک سازی سیستم : دیگر می توانید از شر فایل های اضافه کامپیوتر خود راحت شوید. WinZip System Utilities Suite شامل چندین ابزار قدرتمند برای اسکن و حذف فایل های بلا استفاده از کامپیوتر، تنها با چند کلیک است.- محافظت از کامپیوتر شما : جلوگیری از مشکلات هزینه بردار و جبران ناپذیر سیستم از دیگر فواید نرم افزار است. WinZip System Utilities Suite دارای ابزاری ساده برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر خطرات امنیتی، کرش ها و از دست دادن اطلاعات است. با استفاده از آن می توانید هارد درایوهای خود را برای پیدا کردن مشکلات دیسک ها و فایل های سیستمی بررسی کنید، اطلاعات محرمانه را به صورت غیر قابل بازگشت حذف و رد پاهای امنیتی را نیز پاک کنید.
- بهینه سازی سیستم : مدیریت سیستم برای افزایش کارآیی بدون نیاز به مهارتی خاص از فواید WinZip System Utilities Suite می باشد. این مجموعه نرم افزاری شامل ابزاری برای تست کردن، بهینه سازی و بازآرایی کامپیوتر است. یک کامپیوتر که کاملا بهینه سازی شده باشد به صورت کاملا روان و بسیار سریعتر اجرا شده و کارآیی آن افزایش می یابد.


 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.