پرواز تا موفقیت


۱) عادت دادن خود به انجام دادن هر آن چه به نظرتان درست می رسد، اگر چه سخت است ولی شاه راهی است که به قله های افتخار و احساس رضایت از خود ختم می شود.
۲) من به این نتیجه رسیده ام که خوشبختی تا حدودی قابل پیش بینی است. اگر خوشبختی بیشتری می خواهید، بیشتر بخت خود را بیازمایید. بیشر فعالیت کنید و بیشتر خود را نشان دهید.
۳) همه زنان و مردان موفق، ابتدا رویاهای بزرگی در سر می پرورانند. آنان آینده خود را از هر لحاظ تجسم می کنند و سپس بی وقفه برای رسیدن به آن هدف با چشم انداز دور تلا ش می کنند.
۴) اگر می خواهید در زندگی شخصی و حرفه ای خود به چیزهای ارزشمندی دست یابید، بایستی ابتدا با خودسازی، از درون شخصیت ارزشمندی شوید.
۵) درست همان طور که اتومبیل شما وقتی روان تر و با صرف انرژی کمتری حرکت می کند که چرخ هایش بالا نس باشد، خود شما هم زمانی عملکرد بهتری خواهید داشت که افکار، احساسات، عواطف و ارزش هایتان در تعادل باشند.
۶) در هر جا و هر کس خوبی ها را جست و جو کنید، چرا که تقریبا همیشه آن را خواهید یافت.
۷) از شکرگذاری پروردگار غافل نشوید برای هر اتفاقی که برایتان می افتد خداوند را شکر کنید و بدانید که هر گامی را که به جلو بر می دارید، گامی است به سوی جایگاهی بهتر و والاتر از موقعیت فعلی تان.
۸) هر یک دقیقه ای که صرف برنامه ریزی کنید، در هنگام عمل موجب صرفه جویی ۱۰ دقیقه می شود و این به شما کمک می کند تا ۱۰ برابر کمتر انرژی صرف کنید.
۹) توانایی های ویژه خود را افزایش دهید تفاوت های کوچک در روش می تواند تفاوت بزرگی را در نتیجه کار به بار آورد.
۱۰) برتری مقصد نیست، بلکه یک سفر بی پایان است.
۱۱) افراد موفق همیشه به دنبال فرصتی برای کمک به دیگران هستند و افراد ناموفق همیشه می پرسند «این کار چه سودی برای من دارد؟»
۱۲) عمل «برداشتن گام اول» جدا سازنده برنده ها از بازمانده هاست.
۱۳) برای خود محدودیت قائل نشوید اول ببینید چه کاری درست و پسندیده است بعد ببینید چه کاری ممکن است.
۱۴) همیشه آینده را به گذشته ترجیح دهید.
۱۵) پیش نیاز ضروری موفقیت، توانایی عادت کردن به عجله نکردن برای خشنودی در کوتاه مدت، قصد لذت بردن از خوشی های ماندگارتر در بلندمدت است.0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.