مهمترین ۴۵ دقیقه روز

6 بهمن 1393   azizi   سبک زندگی, موفقیت   6 نظر   539 بازدید   |

در پایان روز و قبل از اینکه بخوابید، باید موفقیتهای خود را تایید و تصدیق کنید، هدفهایتان را مرور کنید، به آینده موفقی که در پیش رو دارید چشم بدوزید و برای کارهای فردایتان برنامه ریزی کنید.


چرا من پایان روز را پیشنهاد می کنم؟ زیرا آنچه در ۴۵ دقیقه آخر روز بخوانید، ببینید، به آن گوش بدهید، درباره اش صحبت کنید، تاثیر بسیار زیادی روی خواب شما و روز بعد زندگی شما دارد. در خلال شب ذهن نیمه هشیار شما این برنامه های شبانه را پردازش می کند. میزان این پردازش حدود شش برابر پردازش در ساعات دیگر روز است.


به همین دلیل است که وقتی قبل از خواب یک فیلم ترسناک تماشا می کنید، البته کابوس می بینید. به همین دلیل است که خواندن یک قصه خوب برای بچه ها قبل از خوابیدنشان تا این حد مهم است. مسئله تنها این نیست که آنها به خواب می روند، بلکه نکات آموزنده و اخلاقی قصه ها در بچه ها تاثیر بسیار خوبی بر جای می گذارد.


وقتی در شرف خوابیدن هستید، وارد حالت موج مغزی آلفا می شوید. در این حالت بسیار تلقین پذیر هستید، اگر در حالت گوش دادن به اخبار خواب آلوده شوید، خبرها را به ذهن خود راه می دهید- جنگ، جنایت، حوادث رانندگی، قتل، گروههای بزهکاری، تیراندازی، آدم ربایی و غیره.

3
3
0
3 نفر

6 نظر

 1. عالی بود
  خیلی ممنون
 2. سلام.
  جالب بود . ممنون
 3. سلام
  خانم عزیزی سپاسگزارم.
 4. سلام
  ممنون از لطف همه دوستان
 5. ممنون دوست عزیز. خیلی جالب بود.
 6. با سلام دست درد نکند خوب یود موفق باشید 0
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.